שם הלקוח בסניף 'ארומה': "ערבי"

איהאב קזעורה, צעיר תושב חיפה, נכנס לאחד מסניפי רשת בתי הקפה של 'ארומה' וביקש להזמין ארוחה. כשהגיע לביתו הוא הופתע לגלות שעל הקבלה הוא כונה בשם 'ערבי' במקום בשמו האמיתי

שם הלקוח בסניף 'ארומה': "ערבי"
  (צילום מסך: פייסבוק/ מאקו)

איהאב קזעורה, צעיר תושב חיפה, נכנס אתמול (שני) לאחד מסניפי רשת בתי הקפה של 'ארומה' בחוצות המפרץ וביקש להזמין ארוחה. כשהגיע לביתו הוא הופתע לגלות שעל הקבלה הוא כונה בשם 'ערבי' במקום בשמו האמיתי.

על פי הדיווח בחדשות 2, בעודו ממתין להזמנה שלו, שמע קזעורה את העובדות במקום מתלחששות וצוחקות. רק אחרי שהגיע לביתו עם ההזמנה והקבלה הבחין בכיתוב המעליב.

"זה פשוט מקרה שארומה צריכה להתבייש בו, שעובדים אצלם מתנהלים בצורה הזאת", אמר קזעורה לחדשות 2 Online. "הרגשתי שהקופאיות מצחקקות בינן לבין עצמן, הרגשתי משהו לא בסדר וכשראיתי מה נכתב הבנתי מה הייתה כוונת הצחוק".

קזעורה צילם את הקבלה והעלה אותה לעמוד הפייסבוק שלו. "לא יכולתי לסבול דבר כזה, רציתי שכמה שיותר אנשים יראו איך מתנהלים", הוסיף. "קיבלתי פנייה מארומה והם טענו שהם מתנצלים ושהם מתכוונים לפטר את העובדות. אבל זה לא מספק אותי, אני הולך לתבוע את החברה. לא יעלה על הדעת שבשנת 2017 מתייחסים ללקוחות כך".

עורך דינו של קזעורה, חוסאם מארון, אמר לחדשות 2 Online: "בימים אלו נגיש תביעה על לשון הרע, גזענות, אפלייה ופגיעה בכבודו". הוא הוסיף כי "השימוש במילה 'ערבי' במקרה הזה לשם הגדרתו מהווה עוול ועלבון, וכן השפלה".

מרשת ארומה ישראל נמסר לסרוגים: מבירור שערכנו עם הקופאית בסניף המדובר, עולה שככל הנראה מדובר באי הבנה בין העובדת ללקוחה. הקופאית טוענת כי שאלה את הלקוחה לשמה, כמקובל בארומה, וזו השיבה ששמה הוא ARABY , ובהתאם לכך נרשם בתום לב. אנו מתנצלים בפני הלקוחה על אי ההבנה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
גזען עלוב
יורם | 14-11-2017 18:00
מאחל לך שיתנהגו אליך באותה צורה כשתבקר בבית קפה באירופה,