השף אייל שני:"רואה את עצמי ככהן במקדש הא-ל"

השף אייל שני שמככב בימים אלה בתכנית מאסטר שף, מספר בראיון גלוי לדב אלבוים על הקרבה המיוחדת שלו לאלוקים ועל תחושת השליחות אותה משווה ל'כהן במקדש הא-ל'- צפו עכשיו

השף אייל שני:''רואה את עצמי ככהן במקדש הא-ל''

השבוע בתוכניתו של דב אלבוים, התארח השף אייל שני שמככב בימים אלה כשופט בתכנית מאסטר שף. בראיון סיפר בגלוי על הקרבה שלו לאלוקים ועל תחושת השליחות אותה משווה ל'כהן במקדש הא-ל'. "אני משרת במקדשו של אלוקים זאת עמדה נורא יהירה לכאורה, כי מי אני שיצליח לזהות את יצירת האל ועוד להמשיך אותה, לתת לה פרוש שמתקבע" אך הסביר כי עוצמת החיים האלוקית שהוא פוגש רגע ברגע, בכל גוף גשמי שהוא מתעסק איתו היא כל כך גדולה "שאתה לא יכול לא להגיד שאתה רואה את האל… זה גדול ממך".

צפו בהצצה:

זאת לא הפעם הראשונה בה חושף שני את אמונתו בבורא ואת החיבור שלו ליהדות, כבר בעבר סיפר בראיון למאקו כי הוא לא היה ממיר את דתו תמורת שום, מכיוון שהיא מוצקה בתוכו וסיפר "אני יודע שיש אלוהים ואני מזהה את עצמי כיהודי מתוך תחושה מאוד חזקה, ובלתי ניתנת להמרה".

הראיון המלא ישודר בתכנית 'בין השמשות', תכנית ראיונות אישית בה יארח דב אלבוים לחצי שעה של שיחת נפש אינטימית שלל אורחים בעלי השפעה מכל תחומי החיים בחברה, בחינוך, במדע, בתרבות, בפוליטיקה ובביטחון.

הראיון המלא ישודר ביום שישי  ב-15:30 ובשידור חוזר במוצ"ש ב-19:00 ב-כאן 11 ובדיגיטל

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
טובל ושרץ בסיר
| 14-11-2017 11:18
2
אייל שני
רחל | 24-01-2018 7:58
לך לטבול במעיין הארי הקדוש חוטא ומחטיא עצם ההשוואה לכהן מזעזעת. כדאי ללמוד מה היו תפידי הכהן .
3
מי שישמע את דברי הכפירה שלו על אלוקים במאסטר שף יזדעזע
א | 15-02-2018 21:26
אלוקים חסכן בצורות ועוד אמירות כפרניות ו