הגיע הזמן: רועי ידיד בסינגל שלישי שכתב ישי ריבו

הזמר רועי ידיד משיק הבוקר מתוך אלבומו החדש סינגל שלישי, שכתב והלחין עבורו חברו הקרוב- ישי ריבו • צפו עכשיו בקליפ החדש 'הגיע הזמן'

צפו: ישי ריבו כתב והלחין- רועי ידיד שר
  צילום: אילן סימן טוב

בדרך לאלבום הסולו השלישי שלו משחרר הבוקר רועי ידיד את הסינגל "הגיע הזמן", שכתב והלחין עבורו חברו הקרוב- ישי ריבו. הסינגל החדש מצטרף לאוסף מפגשים מוזיקליים מפתיעים שיהיו באלבום החדש, ביניהם: דואט עם יהודה סעדו ששוחרר, ושיר שהלחין חנן בן ארי שעתיד לחתום את האלבום.

"החיבור שלי לכתיבה שלו – מיידי עוד מאז כתב שירים כנער בן 14…", מגלה רועי ידיד. בימים אלה, בתום 4 שנים, הוא מסיים את עבודתו על אלבום חדש ומגוון, המשלב בתוכו נגיעות מוזיקליות תימניות מעולם התוכן הגדוש של תרבות יהדות תימן, לצד השפעות של מוזיקה ישראלית עכשווית. "התחברתי לשיר הזה ממקום של מחאה הכי לא מחאתית שיש", אומר רועי. "זהו שיר מחאה שבא לאחד ולא להפריד. רצון לשנות מהמקום הכי צנוע ומחייך אך בנחישות. השיר מדבר על כך שישנו מצב קיים שלא כל כך רצוי והזמן עובר ודברים לא משתנים ואז, לפתע, מגיע רצון לקחת את עצמך בידיים ולחתור למקום אליו אתה באמת רוצה להגיע. השינוי המבורך הזה קורה לא ע"י שבירת כלים, צעקות ומחאות אלא ע"י הרמת הראש, דבקות במטרה והשתדלות גדולה – והכל בנועם מתוך חיוך, אמונה בטוב, בעצמך ובבורא עולם. במקום מחאות על הרע, יש מחמאות לטוב על הקיים ונחישות לשנות את הפחות טוב ורצוי על ידי רצון גדול ועבודה אמיתית".

( מילים ולחן: ישי ריבו | עיבוד: מאור שושן | הפקה: נועם חייט)

מילים:
"הגיע הזמן להשתנות
לא ע"י מחאות , אולי יותר מחמאות
כי הרוחות הן עזות, ובכל זאת
לא אבדה תקוותנו
זה לא חדש מהיום
מה שנורא ואיום בסוף יתהפך לטובתנו
אז אל לנו לדאוג
יש אבא למעלה, שתמיד דואג בשבילנו

בסוף הכל יתהפך לטובה
גם הזכות גם החובה – זה הכל מאהבה
בסוף יתהפך הכל עלינו לטובה
גם הזכות גם החובה – זה הכל מאהבה

זה הזמן לקום ולדרוש
לא להרכין את הראש, לעמוד על שלנו
הרוחות הן עזות, ובכל זאת
לא לא אבדה תקוותנו
זה לא חדש מהיום…"

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע