טעות יקרה: התעוררה וגילתה יתרה של 19 מיליון דולר בבנק

עורכת דין מסידני גילתה בוקר אחד שהועבר אל חשבון הבנק שלה בטעות סכום מטורף של 24.5 מיליון דולר אוסטרלי, הפעולה הראשונה שלה לאחר מכן הצליחה להפתיע לא מעט גולשים

קיבלה בטעות 19 מיליון דולר- וכך היא הגיבה
  (צילום מתוך פייסבוק Clare Wainwright)

תתארו לכם את הסיטואציה הבאה, אתם מתעוררים בוקר אחד, פותחים לבדוק על הדרך את החיובים בחשבון הבנק שלכם… והופ מגלים שאתם מיליונרים עם יתרה של 19 מיליון דולר!. המקרה החלומי הזה קרה לעורכת הדין קלייר ויינרייט, מסידני שרצתה לבדוק אם תשלום המשכנתא החודשי שלה בסך 1,900 דולר על הדירה שלה הועבר כנדרש, אך גילתה באופן מפתיע שהועברו לה במקום 24.5 מיליון דולר אוסטרלי (כלומר 19 מיליון דולר אמריקאי).

חוץ מכך שהחליטה לעלות אל חשבון הפייסבוק שלה, צילום מסך משעשע של התקרית המפתיעה לצד הכיתוב: "כשהבנק הלאומי של אוסטרליה משלם בטעות את כל המשכנתא שלך ונותן לך תוספת של 24.5 מיליון דולר (אוסטרלי)… אני צריכה לברוח מהארץ?". קלייר כמו עורכת דין ישרה החליטה מיד ליצור קשר עם הבנק ולהודיע להם על הטעות, שאומתה לאחר בירור על ידי הבנק אכן כטעות בהעברה ולא כנס פתאומי כמו שלא מעט היו מקווים.

החלק המוזר יותר בסיפור היתה דווקא ההתנהלות של הבנק הלאומי של אוסטרליה שלא נלחצו מהטעות והודיעו באדישות לקלייר כי העניין יטופל תוך שלושה ימי עסקים. "הם לא מבינים שאני יכולה לברוח מהארץ בזמן הזה", אמרה קלייר בראיון לFairfax Media, זאת על אף שסיפרה כי לא עלה בכלל בדעתה לבזבז את הכסף שלא שייך לה בעיקר כי היא עורכת דין והיא הבינה שזה לא יעזור אם היא תשחק אותה ראש קטן בעניין.

כשנשאלה איך היא הייתה מבזבזת את 19 מיליון הדולר שקיבלה במתנה, היא אמרה: "אם היה מותר לי להשתמש בכסף הזה, הייתי משלמת את המשכנתא שלי וקונה עוד בית או בעצם – אי".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו