דודי אמסלם חשף את שם המתלוננת נגד שרה נתניהו

ח"כ דודי אמסלם תקף את עורכי דינה של ש"ר, עובדת הניקיון שהועסקה במעון ראש הממשלה ותובעת את שרה נתניהו על העסקה פוגענית, ואף חשף את שמה המלא

דודי אמסלם חשף את שם המתלוננת נגד שרה נתניהו
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

ח"כ דודי אמסלם (הליכוד) תקף הבוקר (ראשון) את עורכי דינה של ש"ר, עובדת הניקיון שהועסקה במעון ראש הממשלה ותובעת את שרה נתניהו על העסקה פוגענית, ואף חשף את שמה המלא המוצג בתקשורת מיום חמישי האחרון רק בראשי התיבות ש"ר.

בראיון לגל"צ תקף אמסלם את עורכי דינה של ש"ר ואמר כי יש להם מטרה אחת והיא לפגוע בראש הממשלה, בנימין נתניהו. לדברי אמסלם: "אם היא הייתה הבת שלי היו מפרסמים את השם שלה. יש פה מגמתיות, המשימה שלהם היא לפגוע בנתניהו. אם היו פוגעים באשתי זה היה פוגע בבטן הרכה שלי. היא תבעה על פחות מעשרה ימים, יש פה תעשייה שלמה סביב הנושא הזה. כל הסוגייה זו הכפשת ראש הממשלה, קרי הכפשת הליכוד".

על פי הדיווח שהובא באתר 'מאקו', במהלך הראיון חשף אמסלם את שמה המלא של המתלוננת.

אמש נחשפו הודעות טקסט ששלחה ש"ר לאחותה בזמן שעבדה במעון ראש הממשלה ובהן היא מתארת את היחס הקשה, לכאורה, כלפיה מצד שרה נתניהו, רעייתו של ראש הממשלה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
מעון בית ראש הממשלה
אורית | 29-10-2017 18:37
עדיף שיהיה מצלמות בזמן הניקיון וככה ישתיקן את מי שצריך. ...בקיצור ולעניין
2
השם פורסם כבר אתמול בנספחי התביעה
חיה אריאל | 29-10-2017 20:01
מסמכי התביעה פורסמו באינטרנט. למסמכים מצורפים נספחים עם שמה המלא וחתימת ידה של העובדת. גלוי לכל עם ישראל. אני ראיתי את זה עוד לפני שחכ אמסלם אמר משהו.
3
אז למה לא כתבו פה את השם שלה? לא הבנתי - מה הקטע
אוראור | 30-10-2017 19:06
לכתוב שהוא חשף את שמה - אבל לא לכתוב מהו השם - מה הקטע פה? הוא חשף אותה - אז זה כבר לא אוף דה רקורד - אז תפרסמו את השם - למה גם אתם לא חושפים אותו? העיקר לכתוב ראשי תיבות - זה לא ממש עוזר לדעת - אלא אם כן גם אתם לא יודעים מהו השם.