גלקסי חינם ומטוס ריק: הטיסות שהייתם חולמים לטוס בהן קרו השבוע

הטיסות שהיינו חולמים לעלות עליהן קרו השבוע, החל מנוסעים שגילו שחוץ מהארוחה והשתייה הדיילים יעניקו להם את הגלקסי החדש מתנה ועד לישראלית שעלתה למטוס וגילתה שהיא הנוסעת היחידה

באמצע הטיסה: 200 נוסעים קיבלו גלקסי חדש מתנה
  (צילום מתוך טוויטר Iberia)

200 נוסעים ברי מזל שהחליטו לטוס השבוע מהעיר לה קורוניה בספרד למדריד, בטיסת 0513 של חברת התעופה 'Iberia'. הופתעו לקבל מהדיילים במתנה את הגלקסי נוט 8 החדש של סמסונג.

המתנה המפתיעה לנוסעים ניתנה מטעם חברת סמסונג המקומית, במטרה לתקן את התקרית הרחבה והמתוקשרת שהיתה כזכור עם מכשירה הקודם נוט 7 שהתלקחו באוויר ומאז נאסרו להחזקה בטיסות. חברת סמסונג שמקווה לפתוח דף חדש עם מכשיר הנוט החדש שלה וחברות התעופה בכלל, צייצה בטוויטר שלה לסיכום: "כשאנו נופלים, לא רק שאנו קמים חזרה, אלא אנו לומדים לעוף".

עוד נוסעת ברת מזל הגשימה חלום שלא יכולנו אפילו לשער שאפשרי. ביום שלישי האחרון קרון גריב, סופרת בת 57 מסקוטלנד עלתה על טיסה לכריתים של חברת Jet2 וגילתה להפתעתה שהיא הנוסעת היחידה במטוס. זאת לאחר שכבר בצ'יק אין נמסר לה שרק היא ועוד שני נוסעים נרשמו לטיסה, אך לשמחתה הם הבריזו והיא זכתה לשירות VIP צמוד של כל צוות המטוס והטייס לאורך כל הטיסה שארכה 4 שעות.

מיותר לציין שהיא יכלה לבחור את המקום הכי טוב במטוס, לבקש שתייה או אוכל בכל שלב שהיא מעוניינת והכי חשוב קיבלה את המזוודה ישר כשירדה מהמטוס. כשכל התענוג הזה עלה לה במחיר של כרטיס טיסה רגיל כמובן.

A post shared by karon (@karongrieve) on

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע