אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב מנחם בורשטין באירוע "הדסה מצדיעה לארגוני ויועצי הרפואה"

הרב מנחם בורשטין שליט"א, ראש מכון פוע"ה הוזמן אמש ( ג')  כאורח כבוד באירוע הצדעה לארגוני ויועצי הרפואה של מרכז הרפואי הדסה, שהתקיים במלון רמדה רנסנס בירושלים. האירוע כלל בעיקר הוקרה והצדעה לרב אלימלך פירר, על פועלו בהכוונת הציבור בתחום הרפואה

הרב מנחם בורשטין באירוע "הדסה מצדיעה לארגוני ויועצי הרפואה"

הרב בורשטין אמר באירוע, כי "מאז מונה הרב משה קליין לרב המרכזים הרפואיים הדסה, חל שינוי משמעותי ומהפכני בקשר עם הציבור הדתי והחרדי, המקבל שירותים המותאמים ע"פ הרפואה וההלכה. שמחתי להיות נוכח באירוע חשוב בתחום הרפואה בהשתתפות של מאות ראשי ומכווני שירות רפואיים למגזר הדתי והחרדי".

הרב בורשטין העניק לרב פירר את שני הכרכים הראשונים של ספר פוע"ה. סדרת ספרי פוע"ה, הכוללים מדריך הלכתי מעשי לחיי משפחה, פוריות, ורפואת נשים, הריון ולידה וכן אוצר מושגים ומפתחות. מדובר בסדרה של חמישה ספרים המשמשים לרבנים, רופאים, אנשי מקצוע, חברות תרופות, מדריכי כלות, חתנים והציבור הרחב.

עוזרו הראשי של הרב פירר, הרב מנחם גשייד, תיאר את תפקידו של יועץ כאשר הוא מקבל הודעה: התקשר אליי דחוף חזרה. הרב סיפר שהיועץ צריך שלושה דברים: 1. אכפתיות. 2. סדר בראש 3. גבולות.

כל ראשי הארגונים, רופאים ורבנים שנכחו באירוע שיבחו את פועלו של מכון פוע"ה על השילב בין רפואה והלכה בתחומי המשפחה עבור כל המגזרים באופן ראוי לשבח.
יצוין, כי מכון פוע"ה הוא הארגון הדתי-לאומי היחיד שנכח באירוע, ככל הנראה כיוון שהוא הארגון היחיד הקיים שמשלב בין רפואה להלכה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו