מירי רגב: "ריבלין ירק היום לבאר ממנה הוא שתה"

שרת התרבות והספורט, מירי רגב תקפה בחריפות את נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, בעקבות נאומו של האחרון בפתיחת מושב החורף ואמרה כי ריבלין פגע בממלכתיות כפי שאף נשיא לא עשה לפניו

מירי רגב: "ריבלין ירק היום לבאר ממנה הוא שתה"
  (צילום: Hadas Parush/Flash90)

שרת התרבות והספורט, מירי רגב (הליכוד) תקפה לפני זמן קצר (שני) בחריפות את נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, בעקבות נאומו של האחרון בפתיחת מושב החורף ואמרה כי ריבלין פגע בממלכתיות כפי שאף נשיא לא עשה לפניו.

כזכור, בנאומו מוקדם יותר תקף ריבלין את הממשלה ואת יוזמות החקיקה שלה שצפויות לעלות במהלך מושב החורף ואמר כי "המהפכה המתרחשת לנגד עינינו איננה המשך של הרוויזיוניזם, או של הבגיניזם. להיפך. המהפכה הפוליטית הזאת בזה להדר הז'בוטינסקאי. היא רואה בבגין אדם שרק ייחל להכרה מהאליטה הישנה, ובעיקר אדם שלא היה אמיץ דיו להשלים את המהפך של 77'".

בתגובה לדברים תקפה רגב את ריבלין ואמרה כי הוא "נשיא שמזלזל בפוליטיקאים – מזלזל ברצון העם ופוגע בלב הדמוקרטיה".

לדבריה: "הנשיא ריבלין פגע היום בממלכתיות, כמו שאף נשיא לפניו לא עשה. זה הנאום הכי לא ממלכתי ולא דמוקרטי של נשיא בישראל. הדר בית"רי בוודאי לא היה בו".

רגב שיגרה עקיצה לעברו של ריבלין ואמרה: "מוזר לשמוע את הדברים ממי ששימש שנים רבות כפוליטיקאי ואך לא מכבר נבחר לנשיא על ידי פוליטיקאים. בנאומו היום ירק הנשיא לבאר ממנה שתה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
שרת תרבות נטולת תרבות.
שלומי | 23-10-2017 20:49
גועל נפש
לא - כי זהבה גלאון וחבר מרותיה ממש
אוראור | 26-10-2017 18:27
מתורבתות , תרבותיות ואיכותיות - נכון? תעשה טובה.