עכשיו זה רשמי: גלאון התפטרה מהכנסת

לאחר 16 שנה בכנסת ישראל, נפגשה יו"ר מרץ זהבה גלאון עם יו״ר הכנסת והגישה לו את מכתב התפטרותה. אדלשטיין: "על אף התהום הפעורה, מעריך את נחישותה"

עכשיו זה רשמי: גלאון התפטרה מהכנסת

יו״ר הכנסת, יולי (יואל) אדלשטיין, נפגש עתה (חמישי) עם ח״כ זהבה גלאון וחתם על מכתב ההתפטרות שהגישה.  את מקומה של גלאון בכנסת ימלא מוסי רז, המשמש היום כמזכ״ל המפלגה.

במהלך פגישתם, אמר אדלשטיין  לגלאון שעל אף התהום הפעורה ביניהם בנושאים רבים, הוא תמיד העריך את נחישותה ואת העובדה שנשארה עקבית בתפישותיה, גם אם לא היו פופולאריות.

מכתב ההתפטרות של גלאון

אתמול, הודיעה גלאון כי היא מתפטרת מהכנסת על מנת להקדיש את החודשים הקרובים לתפקידה כיו״ר מרצ, כדי לשנות את שיטת הבחירות ולהנהיג פריימריז פתוחים.

התפטרתי היום מהכנסת, אבל אני נשארת יו"ר מרצ כדי להנהיג פריימרי…

מרצ חייבת פריימריז פתוחים כדי להתחדש. הצטרפו אלי וביחד ננצח.להתנדבות לקראת וביום הבחירות לוועידת מרצ ב-26.10 http://bit.ly/2giJOIF

‎Posted by ‎זהבה גלאון Zehava Galon‎ on‎ יום רביעי 18 אוקטובר 2017

במכתב שהוציאה גלאון לחברי וחברות המפלגה כתבה, "אני עוזבת את הכנסת בלב כבד. אני אוהבת את העבודה הזו, ולהיות נבחרת ציבור זו שליחות שאין כמוה וזכות שאני אסירת תודה עליה כל יום"

ביום חמישי הבא, יערכו בסניפי מרצ בחירות בהם יבחרו מתפקדי ומתפקדות המפלגה את צירי הוועידה החדשה. גלאון תגיש בסוף דצמבר השנה, הצעה לוועידה החדשה לשינוי שיטת הבחירות לפריימריז פתוחים, שיאפשרו לכל תומכי מרצ לקבוע מי יהיה יו״ר המפלגה ומי יתמודד מטעמה לכנסת.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
ברוך שפטרנו.
אפי | 19-10-2017 15:26
הציבור שנוהה אחרי המפלגה הזאת, זה אנשים נאיביים והזויים שנאחזים בקש. ראית המציעות שלהם היא גיבוב של סיסמאות נבובות ותפיחות עצמיות על השכם. זה מזכיר את ברית שלום זל. אנשים שלא מסוגלים להביט למציאות בעיניים.