אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ברנז'ה: חילופי סרוגים במועצת העיר ירושלים

חבר מועצת העיר ירושלים הסרוג מטעם סיעת 'התעוררות', חנן רובין שהודיע לאחרונה על פרישה בסיומן של ארבע שנות פעילות יוחלף בימים הקרובים על ידי אלעד מלכא. מדובר בחילופי סרוגים כאשר הן רובין והן מלכא מזוהים עם הציונות הדתית בעיר

ברנז'ה: חילופי סרוגים במועצת העיר ירושלים

חבר מועצת העיר ירושלים הסרוג מטעם סיעת 'התעוררות', חנן רובין שהודיע לאחרונה על פרישה בסיומן של ארבע שנות פעילות יוחלף בימים הקרובים על ידי אלעד מלכא. מדובר בחילופי סרוגים כאשר הן רובין והן מלכא מזוהים עם הציונות הדתית בעיר.

בתנועת 'התעוררות' מודים לרובין אשר הוביל רפורמות בתחום התמיכות, חיזק בצורה משמעותית את ההתייחסות למשפחות בירושלים ולגני המשחקים, נלחם נגד הגזענות בספורט, חיזק את החברה האזרחית ויצר תמיכה בארגוני ההתחדשות היהודית, וייצג את התנועה בוועדת התכנון והבנייה.

אלעד מלכא אשר שימש כבר כחבר המועצה בעבר מטעם 'התעוררות' הוביל מהלכים משמעותיים מאוד בתחומי חיזוק מערכת החינוך הבלתי פורמלית ותנועות הנוער, קידם עשרות פעולות בתחומי דת ועיר, בכללם מאבק ברבנות ובכשרות סובלנית, בחירת רב ראשי ציוני. לקח על עצמו לאחרונה את נושא התחבורה ומוביל מאבק עיקש לפירוק המונופול של אגד ולטיוב התחבורה הציבורית בעיר.

רובין מסר: "אני רוצה להגיד תודה למשפחה שלי שאפשרה לי לבצע את שליחותי על הצד הטוב ביותר ולקב"ה שזיכה אותי בתפקיד כל כך משמעותי ששיאו בשנת ה- 50 לאיחודה של ירושלים, בירת ישראל, העיר שחוברה לה יחדיו".

חבר המועצה הנכנס אלעד מלכא מוסר: "אני גאה לחזור למועצת העיר. את חלקה הראשון של הקדנציה סיימתי עם רעב לעשות עוד ועם סיפוק עצום מהזכות לשרת את תושבי ותושבות ירושלים. האתגרים בפניהם ניצבת העיר התחדדו בשנה וחצי האחרונות ויד לי הזכות לחזור למועצת העיר ולהשפיע על האופן שבו נתמודד עם האתגרים הללו. אני מודה מקרה הלב לפעילי התעוררות בירושלים שנותנים בי את אמונם לחזור בפעם השניה בקדנציה אחת למועצת העיר. אעשה כמיטב יכולתי להצדיק את האמון בי."

יו"ר תנועת התעוררות וסגן ראש העיר עופר ברקוביץ' מוסר: "אני מודה לחנן רובין על שירות אדיר למען ירושלים ולמען התעוררות. חנן היה שותף מצויין לפעילות העניפה של התעוררות בשנים האחרונות, בפעילותו בועדת התמיכות וחיזוק החברה האזרחית, שדרוג הגנים והפארקים למשפחות, ובמהלכים נוספים. אני גאה בחזרתו של אלעד מלכא למועצת העיר. אלעד הוא מעמודי התווך של התנועה, היה חבר מועצת עיר מצוין, מוביל עשרות מהלכים בתחומי דת ועיר, שיפור התחבורה הציבורית וחיזוק תנועות הנוער. אני משוכנע שכניסתו המחודשת תחזק את התנועה באתגרים שלה לשנה הקרובה."

יצויין כי מינויו של אלעד מלכא ממתין לאישור שר הפנים.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו