מתנגדים להסכם; "להפסיק להיות הכספומט של הטרור"

השר נפתלי בנט תוקף את הסכם הפיוס בין פת"ח לחמאס שנחתם בין הרשות הפלסטינית לארגון הטרור חמאס: "מעכשיו, שיתוף פעולה של ישראל עם אבו מאזן- הוא שיתוף פעולה עם חמאס"

מתנגדים להסכם; "להפסיק להיות הכספומט של הטרור"
  צילום: ששון תירם

פתח וחמאס חתמו היום (חמישי) על הסכם הפיוס הפלסטיני במצריים. הבוקר הודיעו נציגי שני הפלגים, כי לאחר שבוע של שיחות הם הגיעו להסכם בנוגע לנושאים מנהליים וממשלתיים, ובהמשך ידונו בסוגיות המדיניות והלאומיות. במסגרתו, תועבר השליטה על רצועת עזה לממשלה המאוחדת עד לתאריך ה- ראשון בדצמבר הקרוב.

עם צאת החג, תקף שר החינוך וחבר הקבינט המדיני- ביטחוני נפתלי בנט את הסכם הפיוס הפלסטיני בין פת"ח לחמאס: "הפלסטינים בחרו להקים היום ממשלת טרור. מי שחתם על ההסכם הוא סלאח ערורי שעומד מאחורי חטיפה ורצח שלושת הנערים".

"חבירת אבו מאזן וחמאס הופכת את הרשות הפלסטינית לרשות של טרור. מעתה", דרש השר, "מעתה שיתוף פעולה של ישראל עם אבו מאזן, הוא שיתוף פעולה עם חמאס".

לדברי השר, "חשוב להבהיר זאת משום שצפוי לחץ בינלאומי על ישראל לחדש את המשא ומתן על בסיס ההסכם הפלסטיני.

"מתוך מחויבות ואחריות לביטחון ישראל, יש לעצור מיידית העברת הכספים לממשלת חמאס ולהפסיק להיות ׳הכספומט של הטרור', בפרט כאשר לא שוחררו החיילים חטופים, לא הכירו בישראל ולא הפסיקו את ההסתה והתשלום לטרוריסטים", סיכם השר בנט.

מנהיגי הפלגים

עוד הוסיף, "מתוך מחויבות ואחריות לביטחון ישראל, יש לעצור מיידית העברת הכספים לממשלת חמאס ולהפסיק להיות ׳הכספומט של הטרור', בפרט כאשר לא שוחררו החיילים חטופים, לא הכירו בישראל ולא הפסיקו את ההסתה והתשלום לטרוריסטים", ציין בנט בתוקף.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
נכון. עד שלא משחררים את השבויים
| 13-10-2017 16:34
אין מה לדבר ועוד כל מה שאפשר לעשות בעזרת השם.