ח"כ השכל מגיבה בתוקף נגד "ראש העיר הטרוריסט"

בתגובה לכוונת עיריית חברון הפלסטינית לעתור לבג"ץ נגד בניית עשרות היחידות בעיר, אומרת בחריפות ח"כ השכל " ראש העיר הטרוריסט- הוא הגורם המעכב את הליך המשא ומתן, לא הבנייה בהתיישבות יהודית"

ח"כ השכל מגיבה בתוקף נגד "ראש העיר הטרוריסט"
  היישוב היהודי בחברון (צילום: hadas Parush/FLASh90)

חברת הכנסת וחברת ועדת חוץ וביטחון שרן השכל (הליכוד), מגיבה בזעם על כוונתו של ראש עיריית חברון- "המחבל המורשע", לעתור לבג"ץ כדי למנוע את חידוש הבנייה בחברון: "ראש העיר הוא טרוריסט הנתפס כגיבור לאומי"

השכל אמרה בתוקף כי, "ראש עיריית חברון הוא מחבל מורשע שרצח שישה צעירים, פצע עשרות ובהם ילדים, ומתרברב על כך בפני תושביו. ראש העיר הוא טרוריסט הנתפס כגיבור לאומי ועוסק בהנחלת שנאה והסתה לאלימות נגד ישראל".

לדבריה, "ההנהגה הפלשתינית ובה אנשים מסוג זה, הם הגורם המעכב את הליך המשא ומתן, לא הבנייה בהתיישבות יהודית",

"הישוב היהודי בחברון, עיר אבותינו, קיים כבר מעל 3000 שנים, נמשיך לפעול על מנת לחזק אותו ולראות אותו משגשג ופורח בעתיד הקרוב, הוסיפה השכל.

השכל (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

אתמול החליט ראש הממשלה בנימין נתניהו לאפשר למנהל האזרחי לאשר בנייה של יותר מ־3,800 יחידות דיור בגושי ההתיישבות ביהודה ושומרון, ובין היתר גם ביישוב היהודי בחברון, שם צפויות להיבנות 30 יחידות דיור.

בישוב היהודי בחברון זעמו גם הם על הפרסומים בדבר כוונת העירייה הפלסטינית של העיר לעתור לבג"ץ נגד כוונת הממשלה להרחיב את הבניה היהודית: " "ראש עיריית חברון הוא רוצח מורשע", אמרו ביישוב היהודי, והוסיפו כי "ידיו מגואלות בדם 6 קרבנותיו והוא נבחר לתפקידו כשהוא מתפאר ברצח המתועב שביצע".

לדבריהם, הם "מצפים מממשלת ישראל שלא תאפשר לרוצח הזה לעכב את הבניה בחברון אפילו ביום אחד באמצעות עתירות-סרק".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
על מה היא מדברת??!?!
| 11-10-2017 10:21
איזה משא ומתן ניתן לעשות עם עם שלא קיים? אין צורך בכזה משא ומתן