פלילי או לאומני? התפתחות דרמטית ברצח ראובן שמרלינג

למרות ההשערה הראשונית כי הירצחו האכזרי של ראובן שמרלינג ז"ל בכפר קאסם, בוצע על ידי עובדיו על רקע סכסוך כספי. התפתחות דרמטית המתפרסמת הערב שופכת אור אחר על שאלת המניע לפיה- הרצח התרחש על רקע לאומני

פלילי או לאומני? התפתחות דרמטית ברצח ראובן שמרלינג

התפתחות דרמטית בחקירת הרצח של ראובן שמרלינג ז"ל שנרצח בערב חג הסוכות באזור התעשייה בכפר קאסם.

לפי פרסום בחדשות ערוץ 2, המשטרה והשב"כ פירסמו הערב (שבת) כי לאור שורה של התפתחויות ביממה האחרונה, מתחזקת הערכה לפיה הרקע להירצחו של שמרלינג היה לאומני, וכי הוא הוכה למוות על ידי פועלים פלסטינים מהשטחים ולא סכסוך עסקי עם פועליו כפי שנבדק תחילה.

אך על אף ההתפתחות הדרמטית, בשלב זה לא ניתן להרחיב פרטים נוספים, בשל צו איסור פרסום שהטילה המשטרה על החקירה.

אתמול, כמה שעות לפני כניסת השבת, ליוו מאות את ראובן שמרלינג ז"ל  למנוחות בבית העלמין באלקנה שם התגורר. במהלך הלווייתו ספדו בני המשפחה וחברים רבים. בניהם, הרב מאיר יהודה שטרן, רב היישוב אלקנה: "ראובן נפל על קידוש השם. הרצח הנתעב בידי בני עוולה שאין אלוהי בליבם הוא ניסיון נוסף לנתק ולפגוע בקשר שלנו עם התורה ועם ישראל".

הלוויתו של ראובן שמרלינג ז"ל (צילום: Times Of Israel)

בערב חג הסוכות, נרצח ראובן שמרלינג ז"ל במחסן פחמים השייך למשפחתו, באזור התעשייה בכפר קאסם. צוותים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום, מצאו על גופתו סימני אלימות קשים, והם נאלצו לקבוע את מותו.

כאמור, על פי ההשערה הראשונית, שמרלינג נרצח על ידי עובדיו על רקע סכסוך כספי. אך, ההתפתחות דרמטית, שופכת אור אחר על שאלת המניע לרצח.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
בכל מקרה לאומני
| 07-10-2017 21:30
פועלים יהודים לא ירצחו את המעסיק על רקע עיסקי