"אטקס חצה קו אדום שעלול לפגוע בבטחון אשתי וילדי"

אושיית הימין ברשת, אביחי שורשן, פירסם פוסט בדף הפייסבוק שלו, בו פירט את האיומים והפגיעה העלולה לקרות למשפחתו לאחר שניהל ויכוח פוליטי עם פעיל השמאל הרדיקלי דרור אטקס. הפעיל העלה לרשת צילום אוויר ברור של הבית בו גר שורשן עם אשתו ושני ילדיו: "מדובר בסכנה ממשית לי ולמשפחתי"

"אטקס חצה קו אדום שעלול לפגוע בבטחון אשתי וילדי"

אחד מפעילי הימין המוכרים ברשתות החברתיות ובפייסבוק בפרט,  אביחי שורשן, כתב הערב (שני) בעמוד הפייסבוק שלו פוסט כואב וקשה כנגד  פעיל השמאל הקיצוני דרור אטקס שמשתתף בפעילות ארגוני השמאל 'כרם נבות' ו'שלום עכשיו', כי פירבם פרטים אישיים על מקום מגוריו ומשפחתו מה שעלול להוביל לפגיעה פיזית ממש.

שורשן, נחשב אחד מפעילי הימין שתמיד עם אצבע אחת על הדופק ותשע על המקלדת מנהל וויכוחים ערים בנושאים פוליטיים שונים, בעיקר בכל הקשור למחלוקת הנפיצה בענייני ימין- שמאל בעם, בפוסט כותב שורשן נגד אטקס, כי הוא חצה קו אדום וכי צילום אוויר ברור של ביתו שהעלה לרשת עלול לפגוע בחיי משפחתו.

"האמת היא שלא האמנתי שיגיע היום שאצטרך לכתוב את השורות הללו.

בכל תקופת פעילותי הציבורית, תמיד נזהרתי לא לעבור את הגבול.
תמיד ידעתי להפריד בין דעתו הפוליטית של האדם שמולי לבין חייו האישיים. והנה, היום נחצה קו אדום ומסוכן, כזה שעלול לפגוע בבטחון אשתי וילדי.

לאחר ויכוח פוליטי בפייסבוק, פעיל השמאל הרדיקלי, דרור אטקס העלה לרשת צילום אוויר ברור של הבית בו אני גר עם אשתי ושני ילדי, תוך שהוא מעלה פוסט בין היתר בשפה הערבית בו הוא מספר אודותי כזבים ובדיות. לפוסט צורפה תמונת תקריב של הכניסה לביתי הפרטי.
תוך דקות, התחלתי לקבל טלפונים והודעות מאנשים שלא בדיוק רוצים בטובתי.

זה כבר לא העולם הווירטואלי של הפייסבוק והטוויטר – עכשיו מדובר בסכנה ממשית לי ולמשפחתי.

יש גבול לכל דבר, ואטקס חצה את הגבול תוך שהוא חודר לפרטיותי ולפרטיות משפחתי בגלל שהוא לא יכול לעמוד בויכוח פוליטי.

הוא ניצל את הארגון שהוא עובד בו, ואת הכסף שקיבל מממשלות אירופה כדי לאיים באופן אישי עלי ועל משפחתי ולרדוף מישהו שחושב קצת אחרת ממנו.

רק תחשבו מה היה קורה אם זה היה הפוך ואני הייתי מעלה בדעתי להרים מזל"ט או רחפן שיצלם את הבית של פעיל פוליטי כזה או אחר".

מארגון "כרם נבות" נמסר בתגובה: "הפוסט הנוכחי, כמו פוסטים דומים בעבר וכאלו שיבואו מן הסתם בעתיד, עוסק בתופעה הלא נדירה מסתבר, של פעילי ימין המתיימרים לדבר בשם שלטון החוק, שעה שהם מפרים אותו שעה שעה ברגל גסה.

"את הצביעות הזו ראוי להציף תקשורתית וציבורית וזה מה שעשינו ונמשיך לעשות. כל טענה שאינה מתמודדת בשדה העובדתי עם העובדות שחשפנו, הינה בבחינת ספין שמניח שהציבור מטומטם".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
הסתה לרצח. תתבע אתו
המומה | 03-10-2017 7:28
נבל חצוף.... שלא יודע מהו ויכוח תגיש תלונה על הסתה לרצח לתת מיקום מדוייק ולציין בערבית זהלשלוח רוצחים שכירי חרב לביתו...
2
בבקשה
לאביחי | 03-10-2017 7:59
תן לנו את הפרטים על אטקס ואני מבטיח לך שנעשה לו בדיוק מה שהוא עשה לך לא יותר אבל גם לא פחות