"עוד לוחם נפל למשפחת משמר הגבול"

 רב משטרת ישראל, רבני משמר הגבול והנזיר אוליבייה הגיעו לניחום אבלים אצל משפחתו של יוסף עותמאן ז"ל, המאבטח שנהרג בפיגוע בהר אדר. הרב ברכיהו: "כרתנו ברית, זוהי זכות להיות בארץ הזו ביחד"

"עוד לוחם נפל למשפחת משמר הגבול"
  רב המשטרה עם אביו של יוסף עותמאן ז"ל (קרדיט צילום: דוברות המשטרה)

רב משטרת ישראל, נצ"מ הרב רמי בריכהו, רב משמר הגבול, רפ"ק בועז גלעדי ורבני המרחבים במשמר הגבול, הגיעו הבוקר (חמישי) לניחום אבלים אצל משפחתו של יוסף עותמאן ז"ל, המאבטח שנהרג בפיגוע הנורא ביום שלישי האחרון בהר אדר.

רב משטרת ישראל, נצ"מ הרב רמי ברכיהו אמר לאביו של יוסף, עיסאם עותמאן: "כרתנו ברית, זוהי זכות להיות בארץ הזו ביחד. לצערנו אנחנו מכירים אותך דרך האירוע שבו שילמו בחייהם בגבורה לוחם מג"ב סולומון גברייה ז"ל, אור אריש ז"ל ובנך היקר יוסף. אמונה בבורא עולם היא הדרך לחיים ולשלום, השיח הדתי יכול ליצור את החיבורים הכי חזקים שיש בבני אדם. רק ביחד ניתן יהיה לשמר את העוצמות האנושיות של האנשים המרכיבים את שלמות המדינה."

עוד לוחם נפל למשפחת מג"ב

"ביום שלישי האחרון קמנו לבוקר המלווה בכאב גדול לאחר שקיבלנו את הדיווח על נפילתם של שלושת הלוחמים", פתח רב משמר הגבול, רפ"ק הרב גלעדי והוסיף בכאב, "הבשורה שיוסף עותמאן ז"ל נפל, היא בשורה שעוד לוחם אחד נפל למשפחת משמר הגבול. חלק מהלב שלנו נתלש, בחור יפה תואר מבחוץ ומבפנים, יוסף קידש את החיים. אדם כזה שנפל זאת לא רק אבידה לביתו, למשפחה ולמדינה – זאת אבידה למושג שנקרא אדם שנברא בצלם".

אביו של יוסף עותמאן ז"ל, עיסאם  השיב לרבנים ואמר כי "הדרך שלנו היא דרך החיים, אנחנו בחרנו בחיים וזה מה שאני מחנך את ילדיי – לכבד את קדושת החיים. לא התפלאתי שבני היקר היה מוכן להקריב את חייו. יוסף התגייס למשמר הגבול ושירת בפלוגת בית המושל וסיים את שירותו עם תעודת לוחם מצטיין. האויב השפל לא ישבור אותנו אנחנו חזקים ומלוכדים ונמשיך בדרך הזו. עם ישראל הוא עמי אנחנו ביחד נמשיך ככה עד הסוף.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו