קורע לב: לפני החג: יהודה גליק טלטל את הרשת

יהודה גליק פרסם לקראת כניסת החג פוסט מטלטל בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא הגיע את געגועיו לרעייתו, יפי, המאושפזת בימים אלה במצב קשה מאוד בבית החולים בעקבות אירוע מוחי בו לקתה לפני מספר שבועות, וטלטל את הרשת

קורע לב: לפני החג: יהודה גליק טלטל את הרשת
  (צילום מסך)

חבר הכנסת יהודה גליק (הליכוד) פרסם לקראת כניסת החג פוסט מטלטל בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא הגיע את געגועיו לרעייתו, יפי, המאושפזת בימים אלה במצב קשה מאוד בבית החולים בעקבות אירוע מוחי בו לקתה לפני מספר שבועות, וטלטל את הרשת.

"ערב השנה החדשה. ערב ימי החג. והלב קרוע מגעגוע", כתב גליק. "שלושה חודשים שאת לא עונה לי. לימדת אותי שאין מצב שלא עונים לבן הזוג. לימדת אותי להקשיב. לימדת אותי להגיד תודה. לימדת אותי להחמיא. לימדת אותי חשיבותם של מילים. לימדת אותי חשיבותה של הקדשה למתנה. לימדת אותי מהי תפילה מהלב".

גליק המשיך לכתוב בכאב והוסיף: "יפיל'י יקרה, אני בטוח שאת שומעת אותנו. אני יודע שאת ממשיכה את השיחות הפנימיות שלך עם ריבונו של עולם.  אנחנו מנסים להכין חג בלעדייך. לשטוף כלים, לכבס, לגהץ, לבשל, לסדר שולחן. אבל את חסרה לנו בכל רגע ורגע".

"אין מי שיתקשר ביום שישי לכל האלמנות להגיד שבת שלום, בהכנות לחג וליום הדין, בדיונים עם איזה מחזור כדאי להתפלל השנה, בהכנות לחתונה של שלמה, בהתלבטויות החינוכיות האינסופיות עם כל אחד ואחת מילדינו אהובנו".


"בשוכבי בלילות לבד בגעגוע לחיבוק, בשולחן שבת לבד, בטיולים בגינה שאת אוהבת לבד. אין מי שיקבל את היסמין שאני קוטף בגינה. אין מי שיעיר על גרביים בסלון. אין מי שיטפל בכל הניירת המצטברת. אין מי שיעיר על פוליטיקה ורכילות בשולחן שבת. אין עם מי לחלוק חוויות של ימים עמוסים בפגישות. אין מי שיגיד לי מה חשוב להגיד לכל אחד ואחת".

"כן", הוסיף גליק, "אנחנו עטופים בחום ואהבה בלי סוף מהמשפחה המורחבת מהחברים והחברות האוהבות שלך מהילדים המדהימים שלנו מהיישוב הנפלא עתניאל. אבל זה לא זה. לצערי הרופאים והמטפלים מנסים לשכנע אותנו להשלים עם מר גורלנו אבל הלב מסרב".

גליק חתם את דבריו בברכה: מאחל לנו שנה של ישועות שנה שה' יורנו מדרכיו. יאיר לנו ויושיענו מכל צר וישפיע שפע אורה וברכה על כל משפחתנו אהובינו עמנו ארצנו . תכלה שנה וקללותיה. תחל שנה וברכותיה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
6 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
המכתב המרגש
יוסף | 24-09-2017 11:08
יהודה גליק אדם מדהים עם אשה מדהימה שחיו ביחד עד ש ה החליט על פרדה תהיה חזק גליק בישבילכה בשביל הילדים ובשביל האשה המדהימה זה קשה ,אבל מחויב המציאות לא לאבד תקווה אבל לקבל את כל מה שבורא עולם נותן באהבה זה קשה אבל מחויב המציאות,לקוות לטוב בעניים פקוחות, חזק ואמץ ולא להתיאש מה שבורא עולם עושה זה רק טוב,
2
רפואה שלמה!! אבל
דרום ההר | 24-09-2017 14:33
רפואה שלמה!! לרעייתך היקרה ולהבדיל, גם לאצבעות הרצות להרע.. למה לרוץ לפייסבוק כמו עוד משכניך מהישוב, בנושאין ככ אישיים?.... ניתן לפרסם שם ולבקש שנתפלל, אולי להוסיף עוד משפט שמסביר, שנוגע, אך לפרסם מכתב כה אישי?... המילים ככ זולות בעיננו?.... מה התועלת, ריבונו של עולם, בחשיפת הלב המדמם לאלפי עיניים?.... למה התרגלנו להחצין הכל, לרוץ לספר לחבר'ה..
מדוע אצבעותיך - המגיב מדרום ההר - רצות להרע לאיש כאוב?
א | 24-09-2017 17:09
אין אדם פוסל אלא במומו פוסל... האם ניסית חלילה כאב כזה? איך אפשר לדון את כאבו? וכי אין זה שיא הכבוד לאשה החולה ולאיש המתגעגע על הקשר האצילי ביניהם? אולי זו דרכו להודות לה, לפרסם את טובה, לגרום לאנשים להשתתף-מה עמו בצרתו. דיי לעודף ביקורתיות. היידה לחמלה ולרגישות הזולת.
3
יפי גליק
דינה | 24-09-2017 15:20
יהודה היקר והטוב . צר לי מאוד על מה שקרה לרעייתך. מאחלת לך ולמשפחה את הכי הטוב שבעולם. אתה איש מדהים . שתהיה לכם שנה טובה בריאות ואושר.
4
אישה מדהימה לאיש מדהים
אורי | 24-09-2017 17:07
שנה טובה וגמר חתימה טובה רפואה שלימה ובשורות טובות. תמשיך להיות חזק.אמן
5
הרב גליק ?
נפתי | 27-09-2017 5:50
אולי זה בגלל כניסה להר הבית הקדוש והאסור ליהודים