בדרך למפץ פוליטי- חרדי: "לא שולל ריצה משותפת"

יו"ר ועדת הכספים, חבר הכנסת משה גפני, סבור שעל אף החלטת בג"צ בנושא הגיוס, מדובר בקדנציה הכי טובה שהייתה עד היום למגזר החרדי. והאם אנו בדרך למפץ פוליטי-חרדי?

בדרך למפץ פוליטי- חרדי: "לא שולל ריצה משותפת"
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

יו"ר ועדת הכספים, חבר הכנסת משה גפני, סבור שעל אף החלטת בג"צ בנושא הגיוס, מדובר בקדנציה הכי טובה שהייתה עד היום למגזר החרדי.

בראיון לרדיו 'קול ברמה', אמר גפני כי "למרות בג"צ וההחלטה המופרעת שלו בנושא הגיוס, זו עדיין הקדנציה הכי טובה למגזר החרדי". לדבריו, "אם ממשלת לפיד הייתה ממשיכה ולא נופלת בדרך נס, היינו מגיעים למצב שמרן הרב שך אמר שניאלץ לעזוב את א"י. כיום, כל גזירות לפיד נמחקו".

גפני התייחס גם לחקירות נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ואמר: "אני מגבה את נתניהו כי בשום מקום בעולם לא חוקרים ראש ממשלה על סיגרים וחמגשיות. נראה שעושים מכרז ומחפשים עד מדינה בכל מחיר. להערכתי, הקדנציה הנוכחית תושלם במלואה, אפילו האופוזיציה לא רוצה בחירות".

גפני התייחס גם לתרחיש לפיו ש"ס ויהדות התורה ירותו ביחד בבחירות הבאות ואמר: "הצעתי בעבר לשר דרעי ש'דגל התורה' תלך במשותף עם ש"ס אך הוא סירב, בבחירות הקרובות זה בהחלט רלוונטי ותלוי כמובן בהכרעת גדולי ישראל, יש שיתוף פעולה חסר תקדים בין הסיעות". בנוגע לתפקודו כיו"ר ועדת הכספים אמר גפני כי הוא "לא מעוניין לכהן כשר אוצר בממשלה".

לסיום התייחס גפני להפגנות האלימות בירושלים ודרש את פיטורי המפכ"ל: "פנה אליי בנו של האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק לשחרר את נכד האדמו"ר, פונים אליי כמו שחסידות סאטמר פנו אליי בקשר לארנונה בי-ם. לא אוהב הפגנות וזה גם עושה נזק, אבל מה שעשו שם השוטרים לא יכול לעבור בשתיקה, המפכ"ל לא ראוי להישאר בתפקידו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
ארור החרדי אשר יבטח בציונים,,, ברוך החרדי אשר יבטח בד'.
גפני? מי הוא זה ןכן' | 22-10-2017 17:43
עליו אמרו חזל אִסְתְרָא בִלְגינָא קיש קיש קָרְיָא - הפירוש... פירוש: אדם טיפש עושה הרבה רעש אז שומעים אותו מצויין. פירוש מילולי: מטבע אחת בתוך כד ריק משמיעה רעש רב מאוד. פירוש: מטבע יחיד בקנקן, מקשקש הרבה ועושה רעש. הביטוי מתייחס לאדם ריק מתוכן, המרבה דיבור מתוך בורות. ארור החרדי אשר יבטח בציונים,,, ברוך החרדי אשר יבטח בד'. טעות עשו גדולי ישראל אשר הקימו מפלגות חרדיות, כדי לממן בכסף ציוני טמא את עולם התורה הטהור. הגיע הזמן להוכיח לציונים כי ד' הוא האלוקים לא החכים המשומדים. חייבים מיד לעזוב הממשלה הציונית, ולהצטרף לממשלת מי שאמר והיה עולם.