ביום ראשון: הודעת ההתפטרות של ח"כ גואטה תהפוך לרשמית

חמישה ימים לאחר הודעת ההתפטרות, ח"כ גואטה ייפגש עם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ויניח על שולחנו את מכתב ההתפטרות הרשמי, בכך תיכנס הודעתו לתוקף

ביום ראשון: הודעת ההתפטרות של ח"כ גואטה תהפוך לרשמית
  יקבל את התפטרותו? (Yonatan Sindel/Flash90)

ח"כ יגאל גואטה (ש"ס), הודיע אתמול (רביעי) כי החליט להתפטר מהכנסת בעקבות הראיון בו סיפר על חתונה של בני זוג להט"בים בה השתתף. עם זאת ח"כ גואטה טרם הניח את מכתב הפיטורים זאת בשל יציאתו של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין לביקור רשמי בליטא ובלטביה, לרגל ציון 25 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל למדינות אלה.

ביום ראשון בבוקר עתיד להיפגש יו״ר הכנסת יולי אדלשטיין  עם ח״כ יגאל גואטה מש"ס לבקשת לשכתו, במטרה להגיש את מכתב ההתפטרות.

בראיון בגלי צה"ל סיפר גואטה על השתתפותו בחתונה של זוג להט"ב, אחד מהם הוא בן אחותו של גואטה. בעקבות הראיון קמה סערה בעיקר בקרב רבנים מעולם התורה הספרדי שקראו לפיטוריו, על כן, שבוע אחרי הראיון בו סיפר ח"כ גואטה כ השתתף בחתונה של זוג הומואים, הודיע אתמול על התפטרותו מהכנסת.

בהודעה שיצאה מדוברות ש"ס נכתב :"ח״כ יגאל גואטה הודיע הבוקר ליו״ר תנועת ש״ס, השר אריה דרעי, על התפטרותו מהכנסת. גואטה כתב לשר דרעי כי הוא מודה לו על האמון שאיפשר את צירופו לסיעת ש״ס בכנסת אולם החליט להתפטר מהכנסת. גואטה אמר לשר דרעי כי הוא מאמין בהנהגתו וימשיך לפעול למענו ולמען תנועת ש״ס ככל שיידרש".

עם זאת, בראיון שהעניק לרדיו 'קול חי' לאחר פרסום הודעת ההתפטרות, אמר גואטה כי "אמשיך לפעול למען תנועת ש"ס". על השאלה האם יש סיכוי שיחזור בו מהודעת ההתפטרות. ענה גואטה: "בראש השנה יקבע אם אחזור או לא", מה שמותיר את כל  האפשרויות פתוחות.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע