זוועה בירושלים: אצבע של בן שנה וחצי נקטעה

אצבעו של ילד בן שנה וחצי נקטעה בירושלים. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים שהוזעקו לבית המשפחה החרדית, העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא נלקח לבית החולים

זוועה בירושלים: אצבע של בן שנה וחצי נקטעה
  (צילום: שאטרסטוק)

אצבעו של ילד בן שנה וחצי נקטעה בעקבות טריקת דלת על ידו בביתו שבירושלים.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים שהוזעקו לבית המשפחה החרדית, העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא נלקח לבית החולים שערי 'צדק' בעיר.

נתי אוסטרי, חובש רפואת חירום של איחוד הצלה, תיאר: "כשהגעתי לזירה באופנוע החירום של איחוד הצלה, הענקתי סיוע לפעוט שהאצבע שלו נקטעה במלואה כתוצאה מדלת הכניסה לביתו שנטרקה על ידו. לאחר טיפול וחבישה ראשונית שהענקתי לו הוא נסע עם הוריו לבית החולים שם ינסו הרופאים לנסות להציל ולאחות את האצבע".

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים וממליצים להפיק לקחים – עקב הישנות מקרים מצערים מעין אלו שוב ושוב לאחרונה – לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות, ובמידת האפשר להתקין אמצעים שימנעו אפשרות של טריקת הדלת, בפרט בבתים או מוסדות בהם נמצאים ילדים ופעוטות. זהירות ונקיטה בכללי הבטיחות צפויים למנוע אסונות מיותרים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
לא הגזמתם עם הכותרת?
| 14-09-2017 10:31
איך תגדירו מות מתאונה? איך תגדירו פיצוץ של מכונית תופת? כל מה שקורה אצל חרדים מוגדר בהגדרות חסרות פרופורציה למציאות. משתתפת בכאבו של התינוק וברגשות הצער של המדפחה. שיזכו שזאת תהיה צרתם הגדולה ביותר.
איזה זוועה.....???? וואוו, חשבתי תאונה קטלנית
דוד | 14-12-2017 9:08
הבת של חבר שלי גם נקטעה לה אצבע, ולא התפרסם בשום חדשות (אולי הזוועה היא כפולה?!?!?!?!)