בתו של ח"כ גואטה: "גאה בו, מה הוא כבר עשה?"

שמחה גואטה, בתו של חבר הכנסת יגאל גואטה מש"ס, שהודיע על התפטרותו בעקבות לחץ שהופעל עליו לאחר שפרסם כי השתתף לפני כשנתיים בחתונה להט"בית, אומרת כי היא גאה בהחלטת אביה וכי היא עומדת מאחוריו

בתו של ח"כ גואטה: "גאה בו, מה הוא כבר עשה?"
  (צילום מסך/ ערוץ 10)

שמחה גואטה, בתו של חבר הכנסת יגאל גואטה מש"ס, שהודיע הבוקר (רביעי) על התפטרותו בעקבות לחץ שהופעל עליו לאחר שפרסם כי השתתף לפני כשנתיים בחתונה להט"בית, אומרת כי היא גאה בהחלטת אביה וכי היא עומדת מאחוריו.

"אני גאה בו על הדרך", אמרה גואטה בראיון ל'חמש עם רפי רשף'. לדבריה, "הוא אדם שחי באור ולא בחושך והאמת היא נר לרגליו. מה בסך הכל הוא עשה? הלך לחתונה של אחיין שלו. זה לא משנה אם אתה דתי או חילוני: תאהב ותכבד את האחר, זו דרך ארץ".

גואטה, זמרת שחיה עם גבר חילוני, הוסיפה ואמרה כי "העם צריך להתאחד, צריכים אנשים כמוהו בפוליטיקה. הוא איש מאוד חזק לעם הזה". על כוחו הפוליטי אמרה גואטה כי "הוא מביא 4 מנדטים לבד".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
משפחה הרוסה ללא ערכים, גואל נפש ממש.
דרור | 13-09-2017 18:39
לא ברור איך טיפוס הזה בכלל הגיע לאן שהגיע. הוא כנראה בכלל לא מאמין בכלום. וגם הבת מגעילה שלו. עושה אותנו מטומטמים. מה הוא עשה, הלך לחתונה של אחים. גברת- זה לא חתונה! זה זנות בפרהסיה! ומרד בה'. והוא בה להשתתף עם כל המשפחה!
2
אני בטוח שכל שונאי היהדות וביתוי הזמרת החילונית הם
יהודי | 13-09-2017 22:46
ישיבו את אמון הציבור החרדי בו...
3
גועל נפש של ממש, תמיכה בתועבה של ממש, קבלי תשומי
מהתקשורת השמלנית אחר כך יזרקו אותך ואת | 14-09-2017 5:29
משפחתך לאשפה, הם וודאי ידאגו לך ולמשפחתך לפרנסה ולכל מה שתזדקקי לו את ובני משפחתך והגואטה המגעיל כשתהיו בצרות כל שהן, נשואים בין בני זוג מאותו מין הם תועבה של ממש, ההתגאות בכך היא עוד יותר תועבה, התקשורת היא קללת הדור, גואטה הלך לתקשורת להתגאות בכך היא היא התועבה הגרועה ביותר, נפל למלכודת של התקשורת המתועבת.
4
שלמה איתן מהפייסבוק: ממש עשית לי תיאבון עם
אוראור | 29-01-2018 18:21
התגובה הזאת שלך: קציצות , סלט וסלאמי - וואו , נהייתי רעבה בגללך - ממש פתחת לי את התיאבון עכשיו ממש אבל - בשיא הרצינות. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
5
שאלה לאתר: למה לאחרונה אתם מוחקים את התגובות
אוראור | 03-06-2018 14:35
שבפייספוק? קודם ערוץ 7 - ועכשיו אתם? למה אתם מוחקים אותן פתאום - מה הסיבה [ אם י ש בכלל ]?