אייל גולן איבד הכרה באמצע הופעה בבריכת הסולטן

כחלק מסבב הופעותיו החדש, הזמר אייל גולן הגיע להופיע אמש (ג') בבריכת הסולטן בירושלים. אלא שרגע לפני תחילת החלק השני של המופע חש ברע ואיבד את הכרתו החלק המפתיע קרה דווקא אחרי הטיפול שהעניק לו צוות מד"א שנכח במקום

אייל גולן איבד הכרה באמצע הופעה בבריכת הסולטן
  (צילום: יח"צ)

לאחר שאמר סליחות במנהרת הכותל, אותו ציין 'כמנהג קבוע' לפני הופעה בבריכת הסולטן. הזמר אייל גולן הגיע אמש (ג') להופיע מול אלפי הצופים שעלו לירושלים ליהנות מהופעתו. אלא שרגע לקראת התחלת החלק השני של המופע, חש ברע ודקות לאחר מכן איבד את הכרתו.

הדרמה התרחשה מאחורי הקלעים, בזמן ההפסקה הקצר שלקח גולן להתאושש מהחלק הראשון של המופע. שם על פי הצוות שנכח במקום הוא חש לפתע בסחרחורת וחולשה, שכתוצאה ממנה הוא נפל על הרצפה והתמוטט. צוות מד"א שנכח במקום העניק לו טיפול מיידי במקום והמליץ לו שלא לחזור לבמה ולהמשיך את החלק השני של המופע.

על אף המלצת הצוות, גולן התעקש לא לאכזב את הקהל שהגיע והחליט באופן מפתיע לחזור לבמה ולבצע את החלק השני של המופע, שעבר לשמחתו ולשמחת הקהל ללא עילפון נוסף.

אין ספק שעבר על גולן אתמול מופע 'מעלף' במיוחד, על פי הערכות הסיבה לאיבוד ההכרה נובעת ככל הנראה מהתייבשות ותשישות. מ"ליאם הפקות" נמסר בתגובה: ״אייל גולן מודה על הדאגה והאהבה ומרגיש כבר יותר טוב".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
הוא גם לא ישן בלילות
חכם בלילה | 13-09-2017 21:44
כפי שלומדים מהפרשייה שיצא ממנה בזול...
אז אולי בגלל זה הוא התעלף? הרי חוסר
אוראור | 05-11-2017 13:11
שינה עלול לגרום להתמוטטויות - זה דבר ממש לא בריא - בשיא הרצינות.