רווקים? אולי בקרוב פייסבוק תמצא לכם שידוך

אומנם כבר לא מעט זוגות נשואים כיום בארץ ובעולם, הכירו בזכות הרשת החברתית הגדולה בעולם. אך נראה כי פייסבוק זיהתה את הפוטנציאל ומעוניינת לפתח אותו ולהפוך אותו לנגיש וידידותי יותר לרווקים והרווקות

רווקים? אולי בקרוב פייסבוק תמצא לכם שידוך
  (צילום: שטארסטוק)

אומנם כבר לא מעט זוגות נשואים כיום בארץ ובעולם, הכירו בזכות הרשת החברתית הגדולה בעולם. אך נראה כי פייסבוק זיהתה את הפוטנציאל ומעוניינת להגדיל אותו ולהפוך אותו לנגיש וידידותי יותר לרווקים והרווקות.

על פי הדיווחים הפיצ'ר החדש שבודקת פייסבוק אצל כמה משתמשי iOS ואנדרואיד נבחרים, מנסה לשדך בין שלל משתמשים באמצעות תחומי עניין משותפים. בדומה לאפליקציות דייטינג ושידוכים מוכרות גם בפיצ'ר שנבדק כרגע, כל משתמש/ת שמוגדרים כרווקים יקבלו שלל הצעות שעלולות לעניין אותם, כשלצדן האפשרות לבחור "כן", לא" ו"הזכר לי מאוחר יותר". בעוד שהצד המעוניין לא מודע אם הבקשה לפגישה נענתה בחיוב או לא,  אלא רק במידה ושני הצדדים מעוניינים לשוחח אז תישלח התראת 'דחיפה נוספת'.

תציע שידוכים לפי תחומי עניין משותפים או התעניינות (צילום מסך)

כרגע לא ידוע מתי תחליט פייסבוק להשיק את הפיצ'ר החדש לכלל המשתמשים. סביר להניח שבמידה והניסוי יצליח הפיצ'ר ישולב בצורה הדרגתית וכלל המשתמשים ינסו למצוא את האחד/ת שלהם ברשת החברתית הגדולה בעולם.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע