ווטסאפ בעדכון חדש שיאפשר לנהל 2 שיחות במקביל

לאחר החידוש האחרון שהפך את פני הסטטוסים לצבעוניים יותר, ווטסאפ משיקה עדכון נוסף שיאפשר לנהל שיחת וידיאו לצד שימוש באפליקציות אחרות או שיחה נוספת בו זמנית

החיים בחלונות צפים: ווטסאפ בעדכון חדש ויעיל
  (צילום: שטארסטוק)

נתחיל בבשורות הטובות: ווטסאפ ממשיכה לשדרג את חווית השיחות שלה, ואנחנו המרוויחים הגדולים. הפעם מדובר בעדכון יעיל במיוחד לדור הY שאוהב לעשות הכול בקצב מהיר.

העדכון החדש שהחל לעבוד בגרסה החדשה, כבר החל מסוף השבוע האחרון מאפשר לראשונה לנהל שיחת וידאו לצד שימוש באפליקציות אחרות או שיחה נוספת בו זמנית-זאת בעזרת חלון צף. האופציה החדשה תאפשר לעשות עוד שלל דברים לצד שיחת וידאו שאתם מנהלים כמו: לשלוח תמונות, אנשי קשר ולעבור לעוד שלל שיחות ואפליקציות באמצעות לחיצה על שיחת הוידיאו שתהפוך לבועה קטנה בצד המסך (בדומה לבועה במסג'ר של פייסבוק).העדכון יעיל במיוחד מהסיבה שהוא מאפשר שיחה בין שני חברים במקביל, בלי שזה יהיה בקבוצה משותפת. אופציה שלא היתה עד כה.

הבשורות הפחות טובות: העדכון זמין רק למשתמשי אנדרואיד 8(אוריאו) או אייפון, כך שאם יצרנית המכשיר שלכם כמו רוב היצרניות עדין לא עדכנה את גרסת האנדרואיד החדשה לא תוכלו ליהנות מהאופציה החדשה. אגב העדכון לגרסה החדשה של אנדרואיד יכולה לקחת עוד כמה חודשים טובים, נכון לעכשיו רק מכשירי נקסוס ופיקסל של גוגל קיבלו את 'אוראו'.

משתמשי אייפון יכולו ליהנות מהעדכון החדש גם בלי צורך לחדש גרסה, על ידי גרירת הוידיאו כלפי מטה שימוזר לעיגול שיצוף על גבי אפליקציית  ווטסאפ בלבד.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע