דורות של עשייה: בני עקיבא בת-ים מתארגנים למפגש של 80 שנות עשייה

לרגל 80 שנות פעילות, סניף בני עקיבא בת-ים מרכז ממנו יצאו רשימה מכובדת של אישי ציבור מוכרים, מארגן מפגש חברים חד פעמי של 80 שנות עשייה. אז מתי זה יקרה? ומי צפויים לקחת חלק באירוע המיוחד? 

כל הבוגרים המפורסמים יגיעו: בני עקיבא באירוע היסטורי
  (צילום: באדיבות בני עקיבא )

לרגל 80 שנות פעילות, אותו יציינו סניף בת-ים מרכז, של תנועת הנוער "בני עקיבא"בט"ז אלול התשע"ז,(ה- 7.9.17). צפויים הבוגרים וחניכים לדורותיהם לקיים אירוע חד פעמי שיסכם בצורה חגיגית את העשייה ויכלול מפגש היסטורי בין דורות הסניף.

לכבוד האירוע החד פעמי הוקם צוות מיוחד המורכב מנציגי השבטים, שתפקידו לאתר את כל בוגרי הסניף לדורותיהם, להזמינם לאירוע, ללמוד, לחקור על ההווי של הסניף לאורך השנים, ולתכנן את המפגש ההיסטורי. בין בוגרי סניף בת-ים, ניתן למצוא רשימה מכובדת של אישי ציבור מוכרים, כמו: הרב שי פירון שר החינוך לשעבר, הרב יצחק לוי שר התחבורה והחינוך לשעבר, ח"כ חנן פורת ממקימי המפד"ל, צביקה ברוט מנהל הקמפיין הישראלי של דונאלד טראמפ, ח"כ לשעבר זבולון כלפא, צביקה סלונים ממקימי גוש אמונים, הרבנית יפה גיסר, משה קפטן המפיק ומנהל האומנותי של הבימה, ניסים ארזי, כתבת התזונה שרה בר אשר, משה קלוגהפט יועץ אסטרטגי ותקשורת של שר החינוך נפתלי בנט ועוד רבים, טובים ומוכשרים.

גם שי פירון מבוגרי הסניף (צילום: תומר נויברג/פלאש90)

ביחד מפיק הצוות האסטרטגי את כל ההכנות לאירוע החד פעמי, אירוע של פעם בשמונים שנה אשר יכלול בין השאר סרטון של 80 שנות עשיה וקטעי קישור מאת בוגרי הסניף לדורותיהם.

ענבל פלאח-יעקב, קומונרית עבר של הסניף וכיום עו"ד וחברה בפורום ההורים העירוני של בת-ים מוסרת כי משימת איתור הבוגרים הינה משימה מורכבת, כיוון שמדובר בשמונים מחזורים של בוגרים לאורך השנים. שהרי זו קבוצה של "חניכים", אשר פזורים לאורכה ורוחבה של הארץ ואף על פני העולם כולו. “אל חלקם הגענו באמצעות נפלאות הפייסבוק והטכנולוגיה, ואילו אל אחרים "מפה לאוזן" ובאמצעות אנשי מפתח אשר כיכבו בכל שבט".

יום האירוע צפוי להיות יום מרגש במיוחד לכל חברי תנועת “בני עקיבא" בעבר ובהווה, וזו היא הזדמנות חד פעמית למפגש בין דורי והעלאת זיכרונות מתקופות בלתי נשכחות משנות הנעורים. האירוע, כאמור, יתקיים ביום חמישי ה- 7.9.17 ט"ז אלול התשע"ז בשעות הערב, בשיתוף עיריית בת-ים והמועצה הדתית של בת-ים. את האירוע יכבדו שרים, ח"כ וראשי ערים אשר ביקשו ליטול חלק באירוע כה מכובד וחשוב.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
הבנו
| 21-08-2017 5:21
ארוע לשוב. ארוע מכובד. ארוע כה מכובד וחשוב. ארוע של פעם ב 80 שנה. נחמד היחץ.