צפו: מחבלת ניסתה לרצוח חרדי בירושלים ונכשלה

נס גדול ליהודי חרדי שניצל הבוקר (שבת) מניסיון רצח בידי מחבלת ערבייה באזור שער שכם בירושלים. המחבלת תושבת צור בהאר ניסתה לדקור מאבטח ונתפסה

צפו: מחבלת ניסתה לרצוח חרדי בירושלים ונכשלה
  (צילום: דוברות המשטרה)

נס גדול ליהודי חרדי שניצל הבוקר (שבת) מניסיון רצח בידי מחבלת ערבייה.

המשטרה פרסמה הערב תיעוד ממקום הפיגוע ליד שער שכם בירושלים משעות הבוקר. המחבלת, בת 29 מצור באהר ניסתה לדקור יהודי חרדי לבוש בבגדי חסידים ירושלמים. היהודי הצליח לחמוק מהסכין, ואז המשיכה המחבלת למתחם תחנות האוטובוס שבו דקרה אדם אחר, תושב מזרח העיר בן 31, ופצעה אותו קל.

מהמשטרה נמסר כי לקראת 12:00 בצהריים הגיעה המחבלת לאזור שער שכם. כשהלכה ברחוב סולטאן סולימאן לכיוון רחוב הנביאים הבחינה באדם חרדי והחלה ללכת לכיוונו במהירות. כשהתקרבה אליו היא שלפה סכין וניסתה לדקור אותו כמה פעמים, אך הוא הצליח לברוח. מייד לאחר מכן המשיכה לכיוון מתחם תחנות האוטובוסים הסמוך, שם התקרבה לאדם אחר ודקרה אותו בידו בסכין. האיש ואחרים שעמדו לידו החלו להתגודד סביבה.

תיעוד מזירת ניסיון הרצח

בשלב זה כוח משטרה ומג"ב הפרוס באזור זיהה את האירוע והשתלטו עליה. הם תפסו את הסכין שהייתה ברשותה והעבירו אותה לחקירה.

במשטרה ציינו כי כלל הממצאים עד כה מצביעים על כוונה ברורה שלה לפגוע בחפים מפשע. עוד מסרו מהמשטרה: "פריסת הכוחות המתוגברת בשטח, הן במערב העיר והן במזרחה, נמשכת זה תקופה ארוכה ונועדה למנוע ולסכל כל ניסיון של כל גורם לפגוע בחפים מפשע. התגובה המהירה, המיידית והנחושה של הכוחות היום בשטח היא פועל יוצא של ההיערכות המבצעית בכלל גזרת ירושלים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אפקט אזריה עשוי לחסל הרבה יהודים ח''ו. למה שותקים ??
דויד קוליץ | 13-08-2017 0:56
לאחר הפרישה של הנאורה [חחחחחחח....] נאור מבית המשפט היא תמונה לרמטכלי''ת של צה''ל.
2
אתם הדתיים מחפשים מה רע
| 13-08-2017 1:19
לכו לביבי שלכם עוד כמה דקות בכלא. לכו אפילו תקליטו אותי שוב. ביבי ייכנס לכלא על אפכם וחמתכם אעשה הכל בשביל זה אבל ממש הכל