"אמנון אברמוביץ' ניסה לשכנע אותי לרדת מזה"

"אחרי המתיחה הייתה לי קצת חמלה", כך סיפר יוסי וידר, החקיין שמתח את אמנון אברמוביץ' בראיון לתוכנית "היום הזה" עם אמיר איבגי בערוץ 20

"אחרי המתיחה הייתה לי קצת חמלה", כך סיפר אמש (חמישי) יוסי וידר, החקיין שמתח את אמנון אברמוביץ' בראיון לתוכנית "היום הזה" עם אמיר איבגי בערוץ 20.

"בדרך כלל אני עושה מתיחות מאהבה ורק מתיחות טובות. אתמול כשראיתי את העצרת של ביבי ממש התרגשתי. לא שמאל, לא ימין, אהבה כזאת שהוא קיבל אחרי תקופה שהוא עובר. ואז אמנון, בעיצומה של האהבה הזאת… עוד פעם לשון הרע, ועוד לשון הרע, ואמרתי 'אני מפרסם'", סיפר וידר על הסיבה שחשף דווקא עכשיו את המתיחה שהוקלטה לפני כארבעה חודשים. "אם לא אמנון אברמוביץ', לפחות אחרים יבינו שגם הוא לא מושלם. הנה, הוא לא מושלם בשיחה וזה אולי איזה מסר לעם ישראל שבאמת אנחנו צריכים קצת אהבת חינם".

על הטענות של אברמוביץ לאחר פרסום המתיחה כי ידע שהוא מוקלט וכי ההקלטה ערוכה, השיב וידר: "אז אני צריך עכשיו להגיב כמו ביבי: 'לא היה כלום, לא יהיה כלום, הכל שקר אחד שלם'. אברמוביץ' עכשיו עושה לי מה שהוא עשה לביבי, הוא המציא סיפור! חבר'ה, אני לא מאמין".

וידר סיפר כי לא רציתי לחשוף את כל המתיחה כי בכל המתיחה הוא נותן לברק דיווחים על כל מה שקורה במפלגת העבודה, על גבאי ועל בר-לב, ואמרתי שאני אחסוך ממנו את זה, אני אתן מסר קטן, שיהיה גם משעשע ולא דברים שבאמת…. והוא עכשיו משקר ואומר דברים כאלה". עוד הוסיף וידר: "תראה מה הוא עשה, הוא הלך לערוץ 2, אמר את מה שאמר, והם לא באו אלי לשאול אותי מה התגובה ולצלם ולראיין אותי, זאת אותה שיטה שעושים לראש הממשלה. יותר מזה, אחרי המתיחה התקשרתי לעשות גילוי נאות, אמרתי לו 'אמנון, זה אני, יוסי וידר, הייתי אהוד ברק. אז הוא ניסה לשכנע אותי לרדת מזה. אמר לי 'תשמע, במתיחה הזאת היה לי חשד, זרמתי איתך, אבל בוא נעשה דבר כזה: תתקשר אליי כמו ביבי ואני אשתף איתך פעולה'. השבתי לו 'אמנון, אתה שומע את עצמך? שאני אביים מתיחה? אני יוסי וידר אביים מתיחה? כל המתיחות שלי מושלמות, בחיים אני לא מביים'. הוא אמר: 'למה, אני אזרום איתך, תעשה… זה לא טוב, אני מביע שם..' לא דעות, הוא אמר 'מביע' והוא הבין שהוא טעה כשהוא אמר 'מביע'. הוא ניסה לדבר אלי כמו אל ילד מטומטם, סליחה על הביטוי".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
שימו לב איך המגיש זורם איתו
:) | 11-08-2017 12:40
עד שיוסי מתחיל לפרגן לנתניהו. ושיגידו שהתקשורת לא מוטה...