אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ליל ישועה ואהבה בט"ו באב: סגולת השידוכים של הרב יעקב אדלשטיין זיע"א

היערכות ב"רינה של תורה" לקראת מעמד סגולת הזיווגים לרווקים ורווקות בשעת חצות הלילה של יום המסוגל חמישה עשר באב, ייערך בציונו הקדוש של התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל מעמד תיקון נורא על פי צוואת הגאון הגדול זיע"א, בראשות הרב ראובן אלבז, בסדר התפילה שתיקן לישועה ואהבה עבור רווקים ורווקות מעוכבי זיווג

ט"ו באב: סגולת השידוכים של הרב יעקב אדלשטיין זיע"א
  הרב יעקב אדלשטיין זצ"ל בעמוקה (באדיבות של 'רינה של תורה')

ליל ישועה ואהבה: סגולת השידוכים של הרב יעקב אדלשטיין זיע"א

היערכות נרחבת ברשת "רינה של תורה" בעקבות הפניות הרבות להשתתפות במעמד נורא ההוד לסגולת ישועה ואהבה לרווקים ורווקות במזל טו"ב ולמסירת השמות להזכרה בו.

בחצות ליל ט"ו באב הבעל"ט יתקיים המעמד המסוגל ונורא ההוד הנערך פעם אחת בשנה, סגולתו של רבה של רמת השרון ליבם של ישראל רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל, הבדוקה והמנוסה לישועה ומציאה אהבה. מופתים רבים נודעו בקרב השמות שהוזכרו במעמדות התפילה המיוחדת שתיקן הגאון הגדול זצוק"ל לעתות רצון אחר סדר לימוד רצוף לאברכי רשת "רינה של תורה", ואשר נודעו ברבים כסגולה בדוקה ומנוסה להקמת בית נאמן ואוהב בישראל.

כמידי שנה, בהוראת הגאון הגדול זיע"א מתקיים המעמד המסוגל ביום ראשון 6.8.17 ליל ט"ו באב בשעה 00:30 בלילה בציונו של התנא רבי יונתן בן עוזיאל, כשהפעם יעמדו בראשותו בניו וחתניו ממשיכי דרכו, אותם שלח בימי חוליו לעמוד בראש המעתירים במעמדות "רינה של תורה", ואליהם מצטרף מרן הגאון הצדיק מזכה הרבים הרב ראובן אלבז שליט"א אשר יערוך את התיקון ויעתיר יחד עם המתפללים לזיווגים הגונים משורש הנשמה בזאת השנה.

סגולתו הנודעת של ליבם של ישראל הגר"י זצוק"ל הכוללת לימוד של ג' שעות רצופות בתענית דיבור להצלחת המבקשים ישועה ולאחריו סדר תפילה המסוגל שתיקן למציאת זיווג, הכו זה מכבר הדים רבים בקרב שדרות הציבור כולו לאחר אינספור מקרים של ישועות גלויות לאחר התפילה. הפניות הינן בהתאם: רבים מתקשרים ומבקשים להתעדכן במיקום ובזמנים המדויקים של מעמד התפילה המיוחד וכן למסור את שמם לתפילה ע"י ציבור הלומדים.

לימוד הסדר המיוחד ג' שעות רצופות בתענית דיבור ייעשה על ידי מאות אברכי רשת הכוללים "רינה של תורה" בהיכל הכולל בעיה"ק צפת, כאשר למעמד התפילה המיוחד שבסופו מצטרפים רבים אחרים להעתיר באווירה המיוחדת של בקיעת שערי שמים ששמעה יצאה למרחוק, כאות ומופת ע"י הנצרכים לזיווג שהוזכרו שם ונושעו בס"ד.

ב"רינה של תורה" מבקשים להישמע להוראות המשטרה והסדרנים, ע"מ שלא ייווצרו עומסי תנועה בכניסה והיציאה ממתחם הציון הקדוש. כמו כן עקב העומס הצפוי מבקשים מהציבור להישמע להוראות הסדרנים בפתחי העליה לציון למנוע סכנה ח"ו. יצויין כי מתחם מיוחד הוסדר לעזרת הנשים לקליטת ההמונים הצפויים להשתתף.

ברשת "רינה של תורה" מודים לרב יוסף שוינגר מנכ"ל המקומות הקדושים ולעומד לימינו הרב ישראל דרעי שנחלצו לסייע ובעזרתם ובסיועם הוכשר השטח לקליטת אלפי המתפללים.

==

מאות כבר הקימו בתים אוהבים בישראל, זו ההדמנות שלך! שמות להזכרה במעמד הקדוש שכבר הושיע רבים בס"ד, ניתן למסור במוקד 1800-33-12-12.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
רינה של תורה - בושה וחרפה
מושיקו | 03-08-2017 19:13
הקימו ישיבות פיקטיביות על שמו של רבי יעקב אדלשטיין ולוקחות כסף לעצמם, ולמוסדותיו הרבים של הרב אדלשטיין בעצמו ברמת השרון הם לא נותמנים כלום, בושה וחרפה, לעצור את הגניבה הזו!
2
למה לערב את הרב אידלשטיין עם עובדי כוכבים?
חיים | 04-08-2017 12:45
מה לאלבז ולאדלשטיין? זה גדול וירא שמיים וזה חנטריש מקהיל קהילות לעבודה זרה בקברים שונים ומשונים?
המושחתים כותבים תגובות בשם חיים, בכל מיני אתרים, זה בזיון התורה. כתבו הודאות בשמו על דברים שלא עשה. אל תסתמכו על התגובות.
| 08-08-2017 6:07
במציאות החשדות לא נכונים. יכול להיות שאמר מילים שלא הובנו ויש הבדל בין מילים למציאות שמים וארץ. והוא טוען שלא אמר, ומה שכן אמר הפוך שהיא ואחיה היו בשירותים, או שמכיוון שהחליטה אחרי שקיבלה את השם לילד הקטן אמרה בהוראת הרב ניסן ונקי על פי תוכנית הביטולים שהיא תעזוב אותו לחמש שנים וא מ ר ו שהם רוצים לפרסם עליו שקרים ובזיונות בכל העולם, זה התוכנית הזדונית שלהם, למרות שהוא צדיק שעוסק בתורה ומוסר שיעורים בכמה מקומות יום יום, וכדי שלא יבינו את התוכנית הזדונית של הבזיונות והמלחמת עולם נגדו מפני שהרודנים והרוצחים שעושים הפרד ומשול בין זוגות ובין אבות לילדים רוצים שיקבלו את מרותם. לכן הם מפילים את זה עליו שהוא אמר ולא אמר, אם ירצו לדון לזכות הם יבינו, הם רוצים להרוס את חייו אז כמה שיסבירו להם הם לא יבינו מפני שהם במלחמת עולם שרצחו את דודיו ומנסים להרעילו וגונבים ממנו ואמרו מפורש שיש להם אינטרס להפילו. ולכן הם שולחים עדי שקר שמעידים נגדו מפני שהם עושים הכל להרוס בכדי להרוס את חייו. וכל העלילות זה מה שהם רוצים להפילו ולבזותו. באיזה חוצפה ועל פי איזה חוק הם מתערבים בחייו, רק מפני שהם מקנאים בו, לכן שנים שהם רודפים אותו, על כל צעד ושעל, מוציאים עליו שם רע, כי רוצים לגרום לו הפסדים. כל הסטנדאפיסטים שהפיצו עליו שקרים הם שקרנים שלא הגיעו לציפורני רגליו, לא בתורה ולא ביראה, והם מלכלכים שמו בכל הזדמנות בשקריהם. קנאים שעשרים שנה הם ממררים את חייו הפכו אותה לצדקת ואת הצדיק שכל חייו בתורה לכלום. למרות שמקבלת מזונות. הם סתם מתעללים בו.
מה הקשר
יוני | 07-08-2017 0:53
למה זה עבודה זרה?
3
מנסיון טיפ חינם למציאת אהבה ברכה מהצדיקה הרבנית יפה כהן
מיכל | 07-08-2017 10:15