אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מי שלח לחברי הכנסת הדתיים את הברית החדשה?

הבוקר קיבלו חברי כנסת מהסיעות הדתיות, מעטפות ובהן ספר "הברית החדשה" אליו צורף מכתב בו מפרט השולח מדוע על הח"כ להצטרף לנצרות ולהשפיע על ציבור מאמיניו את האמונה באותו האיש. "מטרתו של המכתב להסביר כיצד גם אתה יכול להמלט מן ההרס הקרב". ח"כ אורלב הגיש תלונה לקצין הכנסת.

מי שלח לחברי הכנסת הדתיים את הברית החדשה?
  אני לא המשיח. בריאן כוכב עליון

חברי הכנסת הדתיים, קיבלו הבוקר (ד') לביתם מעטפות כבדות.

בתוך המעטפה ציפה להם מספר עותקים של הברית החדשה ומכתב בן שבעה עמודים המסביר את הצורך להאמין ביש"ו.

"כבוד הוא לי לכתוב לך, בהיותך מנהיג בעל השפעה של בני עמנו. אלהים שם על לבי, כמעמסה, את האחריות לומר לך מסר חשוב בדאגה רה לרווחתך האישית ולאנשים אשר תחת השפעתך כותב אני מכתב זה לך, על מנת שתבחן אותו בקפדנות." כותב אנדרו לואיס החתום על המכתב.

"מכתב זה מכיל נבואות ברורות מן הכתובים, המסבירות כיצד אתה, באופן אישי, יכול להימלט מן ההרס הקרוב…כלוט אשר נמלט מהרס סדום, ונח אשר נמלט מהמבול, מטרתו של מכתב זה היא להסביר כיצד גם אתה יכול להימלט מן ההרס הקרב."

למרבה ההפתעה, לואיס טוען כי ביום הדין, רובם של הנוצרים ימות: ""היהודים המשיחיים, ונוצרים-שנולדו-מחדש אחרים, אשר להם קשר אישי עם אלהים, יילקחו על ידי אלהים באותו האופן בו נלקח חנוך טרם החל המשפט." הוא כותב: "אין זה כולל את הכנסיה הקתולית, הכנסיה הרוסית אורתודוכסית או כל עובד אלילים אחר אותן הן התנ"ך והן הברית החדשה מגנים."

בהמשך מובאים פסוקי פורענות מהתנ"ך ופסוקי הצלה של יש"ו מהברית החדשה לחיזוק הטענה בצורך להכיר בישו, כמשיח. את הברית החדשה מגדיר כותב המכתב: "זהו ספר יהודי שנכתב בידי יהודים אודות יהודי שחי בארץ ישראל. והמחברים עצמם נהגו לבקר בקביעות בבית המקדש."

מיסיונר סידרתי

שם השולח, כפי שנכתב על המעטפה הוא אנדרו לואיס מקרית שמונה.

לפני כחודש דיווחנו ב'סרוגים' על הקמפיין המיסיונרי המתנהל בעיר, כשתושבי המקום מקבלים בתיבות הדואר, לעתים קרובות חומר הקורא להם להאמין ביש"ו.

בעקבות הצפות תיבות הדואר בחומר מיסיונרי, פנה רב העיר, הרב צפניה דרורי, למשפטן בכיר כדי לבדוק דרכי פעולה נוספות מול התופעה הזאת.

מייעוץ משפטי שקיבל הרב, עולה אפשרות שאם כמה מאות מתושבי קריית שמונה יחתמו על עצומה ובה יתבעו באופן מפורש וחד משמעי שאינם מוכנים לקבל את דברי הדואר המיסיונרים, אזי יהיה אפשר למנוע את חלוקתם בתאי הדואר.

מצוידים בעצתו של המשפטן, פנו אנשיו של הרב דרורי להחתים תושבים על העצומה התובעת מדואר ישראל שלא להניח חומרים הללו בתיבות הדואר שלהם, מה שהביא להפסקת קבלת דברי הדואר.

האם בעקבות התסכול, מההפסד בזירה המקומית פנה אותו מיסיונר אל חברי הכנסת?

אחד מחברי הכנסת אליו נשלח המכתב הוא ח"כ זבולון אורלב (הבית היהודי) שהגיב: "זהו ניסיון בזוי והזוי להשפיע על חברי כנסת. יש להבהיר לשולח כי עשה מעשה מגונה הראוי לגינוי"

"על המיסיונרים לדעת כי פעולתם היא עבירה על החוק ולכן אגיש תלונה לקצין הכנסת על פעולתם".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
אולי הרצל קם מהקבר ושלח להם הפתעה
העצמות היבשות | 29-06-2011 18:48
2
כת משיחים כלב מאיירס ומשפחתו
יהודית | 01-04-2012 1:10
צריך חוק ומיד נגד כתות משיחים נוגסים בילדינו כת טמפה משועבדים cheryl r. Mather auto pro mobile tampa fl 33612 האישה הזאת בילתה בארץ ואיתה במושב זקנים מוצה נשלחה למסיון חברה של משפחת מאיירס ישראלים עובדים במוסך כסף לגורו נשלל מהם חופש נגזל מהם כספים הובטח להם חיים חדשים והנה כת כמו דוד כורש אותה גברת בשנוי אדרת אז עד מתי נסבול?????
3
כת
אמא יהודיה אוהבהודיה | 19-04-2012 17:07
כת כלב מאיירס משיחים שמן ששון מנוהל גורו משפחת מאיירס ובית דין לצדק משיחים ממשרדו של ינודה רווה בגוגל מקושר עם קונסולים זרים וגם בארץ וכול המשרדים החשובים אז מי שלח ברית חדשה לחברי כנסת מי שולח חומר מיסיונרי ????ולמה מותר לבית דיו צדק משיחים ופעול נגד משפחות?????על לא עוול בכפם נוגס ובוכה בדמעות תנין מקבל דמוקרטיה מעבר לחוק שאומר המרת דת תמורה!!!!!מניפולטיבי בידע משפטי !!!!!בקיצור מי שלח ?למה?חידה שכולם יודעים את הפתרון ושומרים בבטן השאלה מתי יגיע זמן בפליטה
4
ברית חדשה ותעמולה מסיונרת
שמנחה | 07-01-2013 23:39
כלב מאיירס חבר ליכוד כת משיחים אף פעם לא איתה תעמולה מסיונרית בראש גלי בושה לליכוד שיש להם חבר גורו כלב מאיירס כת משיחים איש רשע זה לא דמוקרטיה שאיש זה נוגס בילדי יהודים זו שואה