ווטסאפ בעדכון גאוני לצלמים שבנינו ולא רק

הצלמים שבנינו אבל לא רק הם, ישמחו לשמוע שהעדכון הקרוב של ווטסאפ הולך לאפשר להם סוף סוף לשלוח תמונות בווטסאפ מבלי לפגוע באיכות התמונה המקורית ובנוסף לכך עוד כמה עדכונים חיוניים במיוחד

ווטסאפ בעדכון גאוני לצלמים שבנינו ולא רק
  (צילום: שטארסטוק)

סוף סוף זה קורה, לאחר כחודש מאז העדכון האחרון בו חשפה ווטסאפ את האפשרות לשלוח יותר מ10 תמונות ומעבר לכך לסדר אותם כאלבום אחד ולא כהודעות נפרדות. ווטסאפ ממשיכה לשדרג ומודיעה שבקרוב גם איכות התמונות תישמר לאחר השליחה. שזו בשורה משמחת במיוחד ללא מעט צלמים וחובבי צילום שנהנים לצלם באיכות גבוהה ולשלוח בדרך נוחה, אבל ממש לא רק להם.

כזכור תמונות שעד כה שנשלחו בווטסאפ נאלצו לעבור דחיסה משמעותית ובכך גודלן ואיכותן נפגמו, אך החל מהעדכון הקרוב התמונות ישלחו באיכות גבוהה ובגודלן המקורי.

בנוסף לכך העדכון הקרוב יאפשר עוד כמה עדכונים חיוניים במיוחד, בניהם אפשרות לשלוח כמעט את כל סוגי הקבצים כמו: קבצי ZIP דחוסים, טבלאות אקסל (XLS), קבצי התקנה של אפליקציות אנדרואיד (APK) ועוד לצא'טים אישיים ולקבוצות. זאת בניגוד למצב עד כה, בו ניתן היה לשלוח אחד לשני רק מסמכים כמו PDF ,TXT, וורד וכו'.

בנוסף העדכון החדש יאפשר להגיב להודעה ספציפית בשיח, בהחלקה ימינה על ההודעה הנבחרת ובכך יקל במיוחד על שיחות גדולות בקבוצות. העדכון מופץ בהדרגה לכלל המשתמשים בימים אלה, מה שנותר לכם זה רק להיכנס לחנות האפלקציות שלכם ולעדכן.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע