הכירו את הישוב קדם: בית צומח ביישוב צומח

תארו לעצמכם שאתם לוקחים את מענק השחרור שלכם, קצת צ'קים מהחתונה, אפילו לא את כולם והופה יש לכם דירה משלכם. תארו לעצמכם שזה לא בקצה העולם שמאלה, אלא במרחק שפוי ורלוונטי ממרכז הארץ

הכירו את הישוב קדם: בית צומח ביישוב צומח

תארו לעצמכם שכל זה קורה ביישוב חדש מהניילונים, עם משפחות צעירות מהמגזר הדתי. ובכן כל זה קורה בימים אלו בקֶדֶם – הפרויקט החדש והמסקרן בשומרון מאפשר לזוגות צעירים להתחיל את חייהם בלי להיכנס למינוסים ועם נכס איכותי משלהם.

יישוב צומח

קדם, זהו שמו של יישוב חדש שקם לו בימים אלו במערב השומרון, במרחק נסיעה של כ-25 דקות מכפר סבא ומנתניה ו-15 דקות מכביש 6 , על ההר ממול ליישוב אבני חפץ. ביישוב החדש מתוכננים קרוב ל-900 יחידות מאושרות בתב"ע והטרקטורים כבר אוכלים את ההר.

בחברת "הרי זהב" שבונה את קדם, מנסים לשחזר את ההצלחה הגדולה של היישוב לשם. גם שם לקחו גבעת טרשים ריקה ממול ליישוב עלי זהב והצליחו להפוך אותה למוקד המשיכה המגזרי עבור זוגות צעירים. במסגרת הקמפיין חברת הרי-זהב פונה אל המשפחות הצעירות בציבור הדתי לאומי בהצעה להיות שותפים בהקמת המקום החדש הבא למשפחות צעירות דתיות.

סטרט-אפ נדל"ני של "בית צומח"

כל הבתים בקדם מתוכננים להיות בעלי 5 חדרים בסופו של דבר. חברת הרי זהב מאפשרת לקנות אותם כבתי 3 חדרים או כבתי 3 חדרים עם מעטפת חיצונית ואז ניתן בהמשך החיים, כשנולדים עוד ילדים, לבנות עוד 2 חדרים ולהרחיב לבית בגודל מלא.

"אין שום סיבה שזוג צעיר עם ילד או שני ילדים, יכנס כבר בתחילת הדרך לחובות וקשיים כספיים בשביל לקנות בית בגודל מלא, בשעה שהם לא צריכים את כל הגודל הזה. אין שום סיבה שהם יגורו הרבה שנים בדירות שכורות עד שיהיה להם הון מספיק לדירה נורמאלית. הפתרון הזה, שניתן לרכוש דירה במחיר שפוי לזוג צעיר ולהגדיל אותה כשיוולדו עוד ילדים, הוא מושלם ונכון לציבור הדתי" אומר שלומי ורמשטיין, מנכ"ל הרי זהב.

לעוד פרטים והרשמה לחצו כאן

זוג צעיר שכבר רכש בית בקדם מתאר יפה את הפרדוקס של הזוגות הצעירים הדתיים: "האמת שהאפשרות של קדם ממש הצילה אותנו. כמעט נכנסנו ללופ של זוגות צעירים שמחכים לגדול קצת כדי שיהיה כסף לבית, אבל מצד שני יודעים שב"ה נולדים.

הטרקטורים כבר עלו להר והישוב נבנה לו – הזמנות נפלאה לקנות בית

 לקראת סיום שלב א':

המעבר החד בכלל הישובים ביהודה ושומרון לבניה רוויה בא לידי ביטוי גם בפרויקט קדם המציע בניין כפרי של עד 8 משפחות במבנה. בנוסף, החברה משקיעה רבות בפיתוח הסביבתי ביישוב החדש קדם עם גני משחקים ומגרשי ספורט ופנאי.

שמעון, איש המכירות של קדם, מתרגש מכמות הפונים "מגיעים לכאן המון זוגות שרק התחתנו, לצד משפחות צעירות עם 2-3 ילדים. עד כה נחתמו למעלה מ-70 חוזים ואנחנו קרובים לסיים את השיווק של שלב א"

לעוד פרטים והרשמה לחצו כאן

עם ההצלחה של לשם אי אפשר להתווכח – הבנייה בקדם

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
נפלא.ישובים מתוכננים ויפים.
| 27-06-2017 17:25
האם זה ישוב רק לדתיים? אפשרות נסיעה בשבתות? אין כניסה למבוגרים פנסיונרים
אריה | 04-04-2018 6:33
האם היישוב יהיה רק לדתיים או גם חילונים? האם תהיה אסירת נסיעה בשבתות? האם יסללו כבישי מתחברים
2
ממש נחמד שגם דואגים לשאר הזוגות הצעירים במדינה המקסימה והממש לא מתחרדת שלנו!
אנג'י | 17-04-2018 0:53
.