בנט מודאג: "אחרי מרתון שיחות- המצב חמור"

שר התפוצות מתייחס להשלכות של ביטול מתווה הכותל ולהעברת חוק הגיור על תחושותיה של יהדות ארצות הברית, ואומר כי לאחר מרתון שיחות עם גורמים בכירים הוא מבין שהמצב חמור

בנט מודאג: "אחרי מרתון שיחות- המצב חמור"
  Marc Israel Sellem/POOL

יו"ר הבית היהודי, שר התפוצות נפתלי בנט, מתייחס הבוקר (שלישי) להשלכות של ביטול מתווה הכותל ולהעברת חוק הגיור על תחושותיה של יהדות ארצות הברית, ואומר כי לאחר מרתון שיחות עם גורמים בכירים הוא מבין שהמצב חמור וכי הם מרגישים שהם קיבלו סטירת מממשלת ישראל.

"משיחות מרתוניות עם יהדות ארה"ב- המצב חמור", הודיע בנט לפני זמן קצר. לדבריו: "הם בתחושה שקיבלו סטירת לחי מממשלת ישראל ושהם אינם רצויים".

בנט מבקש להבהיר כי "זו אינה המציאות כמובן, אך זו התחושה שלהם. אנחנו נקיים הידברות רציפה עימם היום. יהודי ארה"ב הם אחינו. הם רצויים כאן".

בנט מייחס את הנזק שנגרם לדיווחים מוטעים בתקשורת ואומר כי "עשו שגיאות ויש גם דיסאינפורמציה רחבה (״סגרו את רחבת ישראל״, ״מנעו גיור ממיליוני יהודים״).  התכנית היא להקשיב ולהידבר. לפוגג שמועות".

בתוך כך, אתמול פרסם בנט סרטון בן 4 דקות בו הוא הסביר את ההשלכות של ביטול מתווה הכותל וחשף את עמדתו בנושא

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
6000 שנה לא היה רפורמים
| 27-06-2017 10:10
מה קרה פתאום עכשיו שחשוב להם שהומואים ולסביות יעמדו בבמה מעל הכותל ויצרחו
2
בוקר טוב נפתלי למה קולך לא נשמע לפני ההצבעה??
| 27-06-2017 10:14
בדיוק כמו שביבי מפחד מהחרדים אתה מפחד מהחרדלים. ואני אומר את זה כתומך נלהב הגיע הזמן דתרום ותניה גבר ותעמוד מאחורי העקרונןת דל הבית היהודי/מפגל. ולגבי המפלגה עצמה צריך לקבוע בבירור לאדונים סמוטריץ ואריאל: או פרימריס ללא שריונים או שלום ולא להתראות. בלי להיות החלטתי אתה יוצא קירח מכאן ומכאן - בלי לבעליה :-)
3
בנט, נמאסת עלינו לך לליכוד
ברוך | 27-06-2017 11:01
4
הרפורמים איבדו את השליטה בבית הלבן אז הם צועקים
י | 28-06-2017 10:12
הרפורמים אויבי עם ישראל היו נגד הצלת יהודים בשואה הרפורמים התנגדו להקמת המדינה