אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הפרזנטור של הקרן החדשה: בנט בועידת הארץ

באתר הקרן החדשה לישראל פרסמו את תמונתו של בנט בועידת השלום של הארץ, כשהם משתמשים בה כדי להראות את הלגיטימציה שלהם בישראל, אפילו בחוגי הימין

הבית היהודי בשירות הקרן החדשה לישראל.

שבוע לאחר 'ועידת השלום של הארץ' שהתקיימה בחסות הקרן החדשה לישראל, פרסמה הקרן החדשה לישראל באתר שלה באנגלית, על השתתפות שרי הימין שלא החרימו את הכנס, בניגוד לשנים שעברו.

באתר הקרן החדשה לישראל פרסמו את תמונתו של בנט בועידה, כשהם משתמשים בה כדי להראות את הלגיטימציה שלהם בישראל, אפילו בחוגי הימין.

הפרזנטור של הקרן החדשה – בנט. (צילום מסך מתוך אתר הקרן החדשה לישראל)

וזה מה שהיה להם לכתוב על האירוע: "אין חרמות בוועידת ישראל לשלום. ועידת הארץ והקרן החדשה לשלום הביאה את הקרן לרמה חדשה של הכרה, כאשר מנהיגים מכל רחבי הקשת הפוליטית, כולל ממפלגת הבית היהודי, הסכימו לנאום בוועידה והתעלמו מקריאות להחרים את האירוע".

נשיאת הקרן, טליה ששון, ציינה במהלך נאומה בוועידה כי השתתפותם של בנט ושני ח"כים נוספים מהבית היהודי "מחדשת את האמון וההכרה בקרן החדשה".

כזכור בשנת 2015 החרימו שרי הבית היהודי את ועידת השלום בגלל מעורבות , אך השנה החרם הוסר וחברי המפלגה בנט וסמוטריץ' לקחו חלק באירועים. ב-2014 חטף בנט אגרוף מאחד המשתתפים, ובועידה השנה קמה אחת המשתתפות והצדיעה במועל יד זמן נאומו,  ולאחר הרצאתו, מישהי צעקה עליו שהוא נאצי.

מלשכת השר בנט נמסר: "השר בנט מופיע גם באל ג׳זירה, למרות שייתכן והם עושים יותר נזק למדינה מהקרן החדשה. השר ימשיך לומר את האמת של ישראל בכל זירה ובכל מקום שימצא לנכון. טובת ישראל קודמת לכל."

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
שוב כבוד השר מוכיח את חוסר הבנתו הבסיסית במציאות -
אבנר | 25-06-2017 13:32
כשהוא טוען שאל ג'זירה גורם נזק מהקרן לישראל חדשה הוא שוב מוכיח שהוא לא מבין מה משמעותה של הקרן הזו למאבק על דמותה של מדינת ישראל
באמת שכל העניין הזה לא ברור.
| 25-06-2017 19:49
בנתיים לא ראיתי שהקרן עוזרת לישראל כדי להעביר יהודים על דתם. הרפורמים והקונסרטיבים באמת מזיקים לעם ישראל מבחינה דתית ודרכם עם ישראל יכול להעלם מהעולם. אין להם קשר ליהדות אבל כל העולם צריך להגיע לכותל או הר הבית כי זה המקום אשר בחר הד'.