אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שי אלון זועם: "נתניהו רימה אותנו פעמיים ומנסה לשקר פעם שלישית"

ראש מועצת בית אל שי אלון מאיים בעתירה לבג"צ נגד ראש הממשלה נתניהו, וקורא לראשי המועצות לנתק איתו כל מגע "כמו שהוא שיקר לנו הוא ישקר גם להם"

נתניהו רימה אותנו פעמיים ומנסה לשקר פעם שלישית
  ממליץ לנתק מגע עם נתניהו. אלון (באדיבות המצלם)

ראש מועצת בית אל שי אלון, נמצא כעת באוהל המחאה שהקים מול משרד ראש הממשלה בדרישה להפשיר את הקפאת הבנייה בבית אל.

"לפני 5 שנים בהסכם האולפנה נתניהו התחייב לבנות 300 יחידות דיור בבניינים רבי קומות, שכנענו את התושבים שהוא יעמוד במילה. הקרקע הוקצתה ועברה את כל האישורים, אבל נתניהו אסר על משרד השיכון לשווק את הבתים שאושרו.", אומר אלון באוהל המחאה.

"לפני שנתיים כשהרס את בתי דריינוף שוב חזר על אותה הבטחה להקים את 300 הדירות ושוב רימה אותנו. בפגישה איתו לפני שבוע וחצי ניסה לרמות אותנו בשלישית כשאמר שהבעיה שהקרקע נמצאת מחוץ לגדרות הישוב. העמדנו אותו על טעותו שזה נמצא דווקא בתוך גדרות הישוב. ביבי שנבוך מטעותו מילמל משהו סתמי אבל סרב לתת ההוראה לאפשר הבניה."

(איילת שקד במאהל המחאה)

צפו בנתניהו מבטיח לבנות 300 יחידות דיור בבית אל

(צילום: לע"ם)

מול הפרסום בשבוע שעבר על אלפי יחידות דיור לערבים אומר אלון: "בקלקיליה אישרה הממשלה 15 אלף דירות חדשות ובבית אל 0.
בית אל הוא ישוב שעלול להפוך למושב זקנים. 10 שנים לא נבנתה יחידת דיור אחת ואין צעירים שנכנסים לישוב. קולות הילדים בישוב נחלשו. מעונות יום נסגרים וכיתות א וב מתדלדלות."

אלון גם מוסיף אולטימטום: "אם עד סוף השבוע נתניהו לא יאשר את הבניה, אקרא לכל חבריי ראשי המועצות לנתק כל מגע איתו. כמו שהוא שיקר לנו הוא ישקר גם להם. בכוונתי להגיש עתירה לבג"צ כנגד נתניהו על הפרת התחייבות שלטונית. אולי הם ישימו קץ לתרבות השקר שנתניהו מנחיל לנו."

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
מעונות יום נסגרים בגלל ששי אלון סגר אותם
ביתאלניק | 18-06-2017 14:57
וגם פינה שכונה שלימה, עם 30 יח"ד, מתוך הזיה שעוד רגע יבנו פה 300 יח"ד... שלא יתלונן
2
שינתקו מגע עם הרבנים שהתירו את הפינוי
רוני | 18-06-2017 16:33
הרב זלמן מלמד הרב טאו ועוד כמה שעדיין לא בקשו סליחה וממשיכים להפיץ את דעותיהם על איך להנהיג את העם בחכמה
מסכימה עם כל מילה בתגובתך
לרוני | 19-06-2017 20:27
מעניין איך מרגיש הרב מלמד שרומה ע"י רוה"מ . ידעתי מיד שהבטחות זה לא הקטע של ביבי - הוא לא קיים אף פעם וגם הפעם לא יקיים - זה רוה"מ שכל ראשי מועצת יש רצו להצביע עבורו ושיכנעו גם את התושבים ץ בתקווה שהלקח נלמד ונראה אתכם בעתיד !!
3
די לצביעות! המעונות נסגרים כי העלות גבוהה מאוד!
נעמה | 18-06-2017 17:29
כולם יודעים שהעלות למעונות גבוהה מאוד, ואתה משלם גרושים למטפלות וגוזר קופון מתקציב המעונות לטובת מופעים שיהללו את שמך בבית אל. גם לקייטנות נטען שאתה גוזר 40% מתקציב משרד החינוך לטובת המועצה במקום שהכספים יהיו לטובת ילדי הישוב. מי שפועל באכזריות מול הורי המעונות, מול העובדים במשכורת רעב , שלא יתפלא ששום דבר לא מתקדם בישוב בניגוד למשה רוזנבאוים שהיה אמיץ ונתן אישורי בניה גם ללא הסכמה של המינהל.ללא מוסר ההתיישבות לא תצליח. תשמע מה שאומר הרב זלמן בעניין ! לנו אין כבר אימון בך ! הוא פחד כמוך והיה מוכן לסכן את עצמו בשביל התושבים.
4
איזה אדיוט.רוצה את הרצוג? טיבי?
סורגוש | 18-06-2017 21:05
5
מי שמרמה
נדביה | 18-06-2017 23:51
את התושבים שלו מהרגע שנכנס להיות ראש מועצה אינו יכול להטיף מוסר לראש הממשלה . ועכשיו הוא עוד עושה צחוק מעצמו כשמאיים בעתירה לבג"ץ.ממש חי בלה לה לנד. ולמרות זאת צריך להפגין נגד ראש הממשלה,אולי זה יעזור.
6
בג"צ
מיכה | 27-07-2017 10:25
אם יש הפרת התחייבות שלטונית, למה רק מאיימים בבג"צ? "תרבות השקר" - למה רק מאיימים? אלא שכולנו יודעים שרק מאיימים, ולכן לא ישתנה שום דבר.