כבר קיבלתם? ווטסאפ באחד העדכונים הכי טובים שלה

בשבועות האחרונים משתמשי אייפון ואנדרואיד מקבלים שלל עדכונים חדשים ויעילים במיוחד באפלקציית ווטסאפ, אז מה הכי אהבנו? ולמה מהיום נשלח הרבה יותר תמונות? • הכול על העדכון החדש של אפלקציית המסרונים

כבר קיבלתם? ווטסאפ באחד העדכונים הכי טובים שלה

לאחר שדיווחנו על העדכונים החדשים שצפויים לקבל משתמשי אייפון בווטסאפ, יש לנו בשורות טובות גם למשתמשי מערכת ההפעלה אנדרואיד (שחלקם כבר יכולים ליהנות מהעדכון החדש כבר כרגע).  החל מדיווח על משתמשים מטרידים ועד לעריכת תמונות ופתרון שליחה יעיל ווטסאפ הצליחה להביא עדכון בהחלט יעיל ושימושי.

אחד מהעדכונים היעילים ביותר שאהבנו הוא אלבום הסרטונים והתמונות, המאפשר לשלוח בפעם אחת כמה קבצי מדיה(מ3 ומעלה) ומסדר אותם באופן אוטומטי כאלבום אחד ולא כרשימה ארוכה של קבצים השולחים למשתמש עשרות התראות, יעיל במיוחד בקבוצות. בנוסף העדכון החדש מאפשר לעצב את התמונות בשלל פילטרים שישדרגו את התמונות הנשלחות.

דיווח על משתמש 

בנוסף לשליחת התמונות המהירה ולהחלקה על המסך לענות תשובה בצורה מהירה יותר, ווטסאפ הוסיפה בין העדכונים פיצ'ר חדש, המאפשר למשתמשים לדיווח על ספאם או על משתמש/ קבוצה מטרידה.
עד כה ווטסאפ אפשרה לדווח על משתמשים לא מזוהים בלבד, אך כעת גם משתמש שמזוהה אצלכם כאיש קשר או קבוצה תוכלו לדווח עליהם בקלות.

הדיווחים יועברו לטיפול מנהלי ווטסאפ שיוסמכו לטפל בקבוצות/ אנשי קשר מהסוג המטריד (השולח לדוגמה הודעות שרשרת באופן קבוע, רק אומרים) אך עדין לא ברור אם שאר משתמשי ווטסאפ יוכלו לקבל אזהרה מראש על משתמש מטריד או שפשוט אותו משתמש או קבוצה מטרידים יושעו מהשימוש בווטסאפ.

אם עדין לא קיבלתם את העדכון החדש אצלכם, נסו להיכנס לחנות האפליקציות של גוגל ולעדכן באופן עצמאי את אפליקציית ווטסאפ.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע