הזוי או הדבר הבא? רוסיה הציבה מכונות לקניית לייקים בקניון

אז אחרי מכונות הדובונים והצעצועים בקניון, רוסיה ופראג החליטו שהגיע הזמן להתקדם אל מכונות נצרכות יותר לדור הסלפי, והציבו ברחבי הקניונים מכונות אוטומטיות לקניית לייקים לכל החפץ בכך • בקרוב אצלנו?

בקרוב אצלנו? המכונה שתהפוך אתכם לויראלים בדקה
  (צילום מסך מתוך טוויטר)

זה לא סוד שב2017 מעדיפים לזכות בעוד כמה לייקים, מאשר בדובי או צעצוע מהמכונה הניצבת בקניון. מי שלקח את העובדה הזו צעד אחד קדימה היו הפעם דווקא רוסיה ופראג שהתחילו להציב מכונות נצרכות יותר לדור הסלפי, המאפשרות לקנות לייקים פיקטיביים בתשלום על כל תמונה שתבחרו מחשבון האינסטגרם שלכם.

המחירון גם לא יקר במיוחד, עבור פחות מדולר אחד תוכלו לזכות ב-100 לייקים לתמונה ועבור קצת פחות מ-2 דולר תוכלו לזכות ב-100 עוקבים נוספים לעמוד האינסטגרם שלכם. המכונה מוסיפה תוך מספר דקות מספרי לייקים או עוקבים לחשבון/ התמונה שבחרתם מרגע התשלום.

כסף תמורת לייקים (צילום מתוך יוטיוב)

מאחורי הלייקים עומדים פרופילים פיקטיביים, שהם בד"כ נראים כחשבונות רגילים של אנשים ממדינות רחוקות שמאחוריהם לא עומד איש אמיתי שפעיל בחשבון.
בחוץ מהלייקים מאפשרת להדפיס תמונות מהאינסטגרם ולצלם סלפי עם חברים. כרגע המכונות קיימות רק ברחבי רוסיה ובפראג, אך הזמן והרווח יוכיחו אם הם יגיעו גם לקניון הקרוב לביתנו.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע