אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתפסה כנופיית הבדואים שגנבה כספומטים בדרום

נעצרו חברי כנופיה שעסקה בגניבות כספומטים בדרום, באמצעות ג'יפ שגם הוא היה גנוב. מעצרם של חלקם הוארך לאחרונה בבית המשפט. כתבי אישום נגדם צפויים כבר בימים הקרובים

נתפסה כנופיית הבדואים שגנבה כספומטים בדרום
  הג'יפ הגנוב בדרום. (דוברות המשטרה)

נעצרו חברי כנופיה שעסקה בגניבות כספומטים בדרום. פעילות יחידות מיוחדות במשטרת ישראל הביאו הבוקר להשלמת מעצר חברי הכנופיה האחראית למספר מקרים של גניבות כספומטים. מעצרם של חלקם הוארך לאחרונה בבית המשפט. כתבי אישום נגדם צפויים כבר בימים הקרובים.

תושב הפזורה הבדואית בדרום, 24, נעצר הבוקר על ידי בלשי היחידה המרכזית וזאת בהמשך למעצר חשודים נוספים שנעצרו באותה פרשיה במהלך השבועיים האחרונים. "מדובר בשילוב זרועות בין יחידות משטרה בדרום שנועדה למגר את תופעה זאת הפוגעת באופן ממשי בתחושת ביטחונו של הציבור" נמסר מהמשטרה.

בתאריך 10.5.17 נצפו החשודים בישוב גן יבנה כשהם ברכב מסוג ג'יפ שחור, שהתברר לאחר מכן כי זה נגנב שבוע לפני כן מהישוב עומר, כשהרכב חונה על המדרכה בסמוך לעסק. ניידת סיור שהחלה מתקרבת לעברם הביאה את החשודים להתחיל בנסיעה כשכספומט אותו הצליחו לגנוב מהמקום מונח בתא המטען של רכבם. במהלך נסיעתם נשמט הכספומט, יתכן אף במתכוון, מתא המטען אל הכביש והחשודים המשיכו במנוסתם תוך שירדו לשטח.

נמלטו תוך ניגוח ניידת המשטרה

בלשי היחידה המרכזית שעסקו בפעילות סמויה כנגד חברי הכנופיה, החלו במרדף אחר החשודים שנמשך דרומה. לפעילות זאת הצטרפו לוחמי יחידת מג"ן של המחוז הדרומי במשטרה והודות לפעילות משולבת עם יחידות מיוחדות נוספות הצליחו כוחות המשטרה לחתור למגע עם החשודים שניסו להימלט תוך ניגוח ניידת המשטרה. עת נעצר הרכב, מספר חשודים פרקו ממנו והחלו מנסים להימלט רגלית אך נחישות הבלשים הביאה למעצרם ואלו הועברו לחקירה ביחידה המרכזית.

מעצרם של השניים הוארך מעת לעת בבית המשפט ונמשכו פעולות חקירה נוספות במטרה להגיע אל חשוד נוסף שלהערכת המשטרה משתייך לכנופיית גנבי כספומטים זאת. כאמור, הבוקר השלימו בלשי היחידה המרכזית לכיש את פעולות האיתור של החשוד הנוסף וזה נעצר על ידי הבלשים והועבר לחקירה במשטרה. בהמשך היום החשוד שנעצר הבוקר יובא להארכת מעצר בבית המשפט ובמשטרה צופים כי כבר בימים הקרובים תבשיל חקירת כלל החשודים המעורבים לכדי כתבי אישום שיוגשו נגדם.

"תופעת גניבת הכספומטים חמורה ופוגעת רבות בתחושת ביטחונו של הציבור. מדובר בכנופיה שפעלה בכל הארץ ומעצרם הוא חלק חשוב במסגרת המאבק בפשיעה אותו מנהלת משטרת ישראל כנגד כנופיות רכוש ואלימות באמצעות יחידותיה המיוחדות" נמסר מהמשטרה.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו