אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

צה"ל חוקר: כמעט אסון במטס יום העצמאות

שני מטוסי הרקולס שהשתתפו במטס חיל האוויר ביום העצמאות, השתפשפו זה בזה בהיותם באוויר. רק כשנחתו הבחינו אנשי חיל האוויר בשפשופים שעל כנפיהם. צה"ל חוקר

צה"ל חוקר: כמעט אסון במטס יום העצמאות
  מטוסי ההרקולס במטס יום העצמאות, אתמול(צילום: מתן דרעי, ynet)

בעוד אזרחי ישראל צפו בהתרגשות במטס חיל האוויר שנערך ביום העצמאות, בשחקים התרחשה דרמה שיכלה להסתיים באסון, כאשר שני מטוסי תובלה מסוג 'שמשון' (הרקולס) השתפשפו זה בזה בעודם באוויר, כך פורסם לראשונה באתר ynet.

על פי הדיווח, שני המטוסים התקרבו בצורה מסוכנת במסגרת המטס המסורתי שנערך אתמול ברחבי הארץ. בחיל האוויר לא יודעים בשלב זה היכן באוויר נגעו זה בזה שני מטוס התובלה הכבדים. אמנם לא נגרם נזק למטוסים, אך הדבר התגלה בעקבות סימני שפשוף על הכנפיים שעליהם הבחינו צוותי הקרקע לאחר הנחיתה.

מצה"ל נמסר בתגובה: "במהלך מטסי יום העצמאות אירעה התקרבות בין שני מטוסי תובלה כבדים. לא נשקפה סכנה לחיי אדם, האירוע מתוחקר".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
כל המטסים בזבוז כסף
רמי נעמן | 03-05-2017 12:52
וסכנת חיים מיותרת מה זה נותן ?
לאדון כלכלה
יהודי פשוט | 03-05-2017 22:34
אולי תלך תלמד כלכלה במקום לתת שיעורים מעל גלי האתר. אינך יודע איך עובדת מדינה. הבט בכל מדינות העולם וחפש אחת שלא מבזבזת כסף על כבודה... אם תמצא אחת כזאת - צפה לקריסתה.
בעזרת השם יהיה הרבה ביזבוז כסף
| 03-05-2017 13:41
ביום העצמאות בכל הארץ ולא ביזבוז במלחמות שגובה גם חיי אדם.
2
הכל בילבולי מוח
| 03-05-2017 14:41
העלילו עליו כל מה שהם עשו לו, העו״ד דאגה להדריך אותה בבי״הד לעשות מעשה בהמה והחטיאה את העו״ד שעמד לצידה כל התהליך, ואמרה לה לפני הדיון לומר לו שלא ידאג כי הוא בורח, והאירגון תיכננו להוציאו ואחר כך הם ממציאים שהוא ברח, כרגיל הם והשקרים שלהם. הוא שואל אותה ואמרה שהיא לא רוצה ושנתיים אחרי שהוציאה גט בכפיה, ודעת תורה פסקו שאסורה לו, אומרת שהם רק רוצים להפריע לו להתחתן. איפה הם היו לפני שלוש שנים שכל העולם נלחמו בו והוציאו ממנו גט בכפיה. באיזה חוצפה אתם מתערבים ומרשים לעצמכם להרוס חיים של זוג גרוש, שעשר שנים לא ביחד, ואסור להם לחיות ביחד והיא לא רוצה אותו והאמא שלה מבטיחה להפריד כל הזמן, המדינה מתעללת בו מפני שיש קנאים שרוצים להרוס את חייו. מצאו להם תירוץ לסגור, ומצד שני אמרו שיש אינטרס להפיל אותו, לא שופכים דם ברבים. בפרט לא בשקרים.