מועצת יש"ע: מפרסמים בשמנו דברים מוטעים

במועצת יש"ע זועמים על הפרסום בגלי צה"ל לפיו הם מזהירים מפני הקמת ישוב למפוני עמונה. "מצרים על הניסיון להוציא בשמנו עמדות מוטעות ולא נכונות"

מועצת יש"ע: מפרסמים בשמנו דברים מוטעים
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

במועצת יש"ע זועמים על הפרסום בגלי צה"ל לפיו הם מזהירים מפני הקמת ישוב למפוני עמונה.

הבוקר (ב') התפרסם בתחנה הצבאית, פרסום של הכתבת המדינית של התחנה אילאיל שחר לפיו: "בכירים במועצת יש"ע מזהירים שהבטחת נתניהו לתושבי עמונה תבוא על חשבון הרחבת יישובים אחרים".

במועצת יש"ע מסרו לסרוגים בתגובה, "אנו מגנים בתוקף את הפרסום המוטעה בשם "בכירים במועצת יש"ע" שלא ברור מה טיבם."

עוד נכתב בהודעה "אנו מצרים על הניסיון להוציא בשמנו עמדות מוטעות ולא נכונות".

אבי רואה יו"ר מועצת יש"ע מסר: "מדיניות ודרישת מועצת יש"ע היא בניה בכל האזור ללא הגבלה בכמות או במיקום, והקמת עמונה היא חובת הממשלה לקיים את התחייבותה לתושבים".

בוארון: הדבר היחיד שרלוונטי הוא מבחן המעשה

אתמול אמר לסרוגים אביחי בוארון, יו"ר מטה המאבק של עמונה, כי הוא אינו מאמין שנתניהו לא יקיים את ההתחייבות שלו לבניית ישוב למפוני עמונה. בוארון ביקש להזהיר את עובדי רשות השידור מההבטחות של ראש הממשלה: "אומרים שפוליטיקה משלמים במזומן. לעובדי רשות השידור אני יכול להגיד – עד שזה לא קורה, זה לא קורה. ההבטחות שהם מקבלים והמשחק של כן ולא, זה בדיוק מה שהיה לנו. זה בדיוק אותו בן אדם. וצריך להתמודד עם זה באותה צורה.

לעובדי רשות השידור אני אומר, ההבטחות לא רלוונטיות, גם לא ההסכמים. הדבר היחיד שרלוונטי הוא מבחן המעשה – יהיה מעשה או לא יהיה.

אצלכם בסופו של דבר הוא הבטיח ולא קיים?

אנחנו עדיין לא "בסופו של דבר". בשבוע שעבר הוא חזר בתוך 12 שעות, כמה פעמים על ההתחייבות שלו שלוש פעמים, פעם אחת בישיבת הממשלה ובגיבושון של הקואליציה ובציוץ בטוויטר. בשלושתם הוא התחייב להקים ישוב חדש לתושבי עמונה. אני לא מאמיןן שהוא לא יעמוד בהבטחה הכתובה שלו.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע