בן שנתיים וחצי הלך לאיבוד בבני ברק ונמצא בנתיבות

פעוט בן שנתיים וחצי שהוריו מתגוררים בבני ברק, נעלם מביתו. הוריו פנו למוקד זק"א בכדי שיסייע בחיפושים אחריו ולאחר כשעה התברר שהילד עלה לבדו על אוטובוס שעשה את דרכו מבני ברק לעיר נתיבות

בן שנתיים וחצי הלך לאיבוד בבני ברק ונמצא בנתיבות

פעוט בן שנתיים וחצי שהוריו מתגוררים בבני ברק, נעלם הערב (ראשון) מביתו בעיר. הוריו פנו למוקד זק"א בכדי שיסייע בחיפושים אחריו ולאחר כשעה התברר שהילד עלה לבדו על אוטובוס שעשה את דרכו מבני ברק לעיר נתיבות.

על פי הדיווח באתר החרדי 'כיכר השבת', בשעה 19:00 בערב התקשר למוקד זק"א הורה מודאג שהודיע שבנו בן השנתיים וחצי נעלם מהבית. ארגון זק"א הוציא רמקולים לרחובות העיר בני ברק שהודיעו על היעדרות הילד ובמקביל פורסמה תמונתו של הילד במאות קבוצות ווטסאפ.

כחצי שעה לאחר הפרסום, התקבלה שיחה במוקד זק"א בה טען אדם כי הוא נמצא כעת באוטובוס הנכנס לעיר נתיבות ובסמוך אליו יושב ילד הדומה במראהו לפעוט המדובר. לאחר בירור קצר הוברר כי אכן מדובר בילד הנעדר, הילד הועבר לתחנת המשטרה ובדקות אלו פועלים בזק"א להביא את הילד חזרה לביתו.

חיים וינגרטן מזק"א סיפר לכיכר השבת: "בחיי לא ראיתי כזה דבר הזוי, הילד עלה לבדו על אוטובוס בין עירוני ועשה את הדרך לבדו במשך כמעט שעתיים, אנו עובדים כעת להעביר את הילד חזרה לבני ברק ואפשר שרכב של זק"א יצא לנתיבות להשיב את הילד לעיר מגוריו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
חוסר אחריות וטיפשות
האזרח הרותח | 06-03-2017 17:11
טוב שלא עשיתם חדש!
2
לא כשר
א | 06-03-2017 17:13
מה שאמרתי עכשיו לאחותי שזה לא כשר ווצאפ