מילאו לוטו כדי לשלם חשמל, וזכו ב-12.5 מליון ש"ח

בני זוג חרדים מירושלים, שמילא טופס לוטו בסך הכל בפעם השלישית בחייו, זכו בסכום של 12.5 מליון שקלים. בני הזוג ניגשו לתחנת הפיס הקרובה רק בכדי לזכות בסכום של 4,000 שקלים לשלם את חשבון החשמל

מילאו לוטו כדי לשלם חשמל, וזכו ב-12.5 מליון ש"ח
  למצולם אין קשר לכתבה (צילום: Abir Sultan/Flash90)

זוג חרדים מירושלים, שמילא טופס לוטו בסך הכל בפעם השלישית בחייו, זכה בסכום של 12.5 מליון שקלים. הזוג הורים לשישה ילדים, ניגשו לתחנת הפיס הקרובה רק בכדי לזכות בסכום של 4,000 שקלים שיסייע להם לשלם את חשבון החשמל המנופח שהגיע אליהם.

"בתחילת השבוע שעבר קיבלנו חשבון חשמל שעמד על 4,000 ש"ח, כי היו ימים מאוד קרים, והשתמשנו הרבה בחימום כדי שהילדים לא יהיו חולים. כשקיבלנו את התשלום לא ידענו איך נעמוד בהוצאות הכבדות ואובדי עצות אמרנו שנמלא לוטו והתפללנו שנזכה בסכום שנוכל באמצעותו רק לשלם את חשבון החשמל", סיפרו הזוכים.

הזוג מילא בשבוע שעבר באופן ידני טופס לוטו על סך 11.60 ש"ח. "זו הפעם השלישית שאני ממלא לוטו בחיי, כשראינו את ההגרלה וגילינו שזכינו, לא קפצנו אלא לקחנו ספר תהילים ואמרנו תודה לבורא עולם", סיפרו.

על הרגע בו הם גילו שזכו בכל כך הרבה כסף אמרו: "לא יכולנו להירדם, היינו מאוד מאושרים ונרגשים מהמתנה הגדולה שקיבלנו".

במענה לשאלה מה הם יעשו עם הכסף, ענו בני הזוג כי יש להם חלום לבקר בקברי צדיקים והם עכשיו יתכננו נסיעה עם כל המשפחה: "נתחיל אצל רבי נחמן מברסלב", אמרו.

"עם שאר הכסף נמשיך לחיות חיים צנועים כפי שחיינו לפני הזכייה. בעזרת ה' נעבור לדירה המתאימה לשישה ילדים ונסייע ונתמוך בתלמידי חכמים", הם מסיימים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
פרסום מסוכן
אחת | 19-02-2017 19:45
נשמע כמעט כמו פרסומת של מפעל הפיס שמותאמת לציבור הדתי. אנשים עלולים לחשוב שיש סיכוי שגם להם זה יקרה, אבל האמת שיש יותר סיכוי שאנשים יפלו מזה להימורים ולחובות מאשר שירוויחו כמה שקלים. זהירות.
2
קיבלו ברכה מיפה כהן
ציפי | 20-02-2017 21:10
הם זכו לאחר שקיבלו ברכה לעושר מהרבנית הצדיקה יפה כהן מבני ברק