צחי הנגבי: "כשכץ יתמודד לראשות הליכוד הוא ימצא אותי מולו"

השר לשיתוף פעולה איזורי, התייחס לדבריו של חבר הכנסת אחמד טיבי ולהצהרתו של ישראל כץ כי בכוונתו להתמודד על ראשות הליכוד: "ימצא שם אותי"

'כשכץ יתמודד לראשות הליכוד הוא ימצא אותי מולו'
  (צילום: דורון סהר)

השר לשיתוף פעולה איזורי, צחי הנגבי (הליכוד), התייחס לדבריו של חבר הכנסת אחמד טיבי לפיהם אם נתניהו יבחר בפתרון "מדינה אחת" הוא יתמודד מולו על ראשות הממשלה וינצח אותו.

בוועידת איגוד התאגידים העירוניים באילת אמר הנגבי כי "מי זה אחמד טיבי יוכל להיות אולי ראש ממשלת לה לה לנד".

הנגבי התייחס גם לאמירתו של השר ישראל כץ שהצהיר שיתמודד לראשות הליכוד אחרי נתניהו: "מצוין. לדעתי זה יהיה ב 2023 ואז הוא ימצא שם עוד 7 מתמודדים ובין היתר אותי".

הנגבי התייחס גם לחקירותיו של ראש הממשלה ואמר: "אני לא חושב שסיגר זו מתנה. אולי צריך להעמיד את ארנון מילצ'ן על ניסיון הרעלת ראש הממשלה". אמר בצחוק.

הנגבי הוסיף כי "אם יוגש נגד ראש הממשלה כתב אישום הוא צריך לנהוג לפי החוק, והחוק אומר שאם יש כתב אישום נגד רה"מ הוא חייב לעזוב את תפקידו רק אחרי פסק דין חלוט. אני בעד שיישאר בתפקידו".

במהלך הראיון פירש הנגבי את דבריו של טראמפ אמש על ריסון הבנייה בהתנחלויות ואמר: "אני חושב שמישהו אמר לו אל תשאיר את הפלסטינים מדוכאים ושבורים, תן להם איזו אמירה. ולכן הוא יצר איזו הגינות ואיזון לפלסטינים באמירה הזו. הוא אמר זאת בסגנונו- תפסיקו עם זה קצת. קצת יכול להיות חודש, חודשיים, חצי שנה".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע