מי יחליף אותו? נתניהו מוותר על תיק התקשורת

לאחר שמסר את תיק הבריאות, תיק הכלכלה והתיק לשיתוף פעולה איזורי, נתניהו יודיע בימים הקרובים כי הוא מוותר גם על התיק החשוב לו מכל, תיק התקשורת. מי יחליף אותו? כל הפרטים

מי יחליף אותו? נתניהו מוותר על תיק התקשורת
  (צילום: Marc Israel Sellem/POOL/פלאש90)

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, צפוי להודיע בימים הקרובים על העברתו של תיק התקשורת ממנו לאחד משרי הליכוד הבכירים, כך דווח הבוקר (שלישי) ב'ידיעות אחרונות'.

כזכור, בימים האחרונים עלה שמה של שרת התרבות והספורט, מירי רגב, כמי שצפויה להחליף את נתניהו במשרד הכי חשוב לו. בשבוע שעבבר, בראיון לערוץ הכנסת, אמרה השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, כי היא הראויה ביותר לרשת את משרד התקשורת מנתניהו.

על פי הדיווח בעיתון, גורמים פוליטיים ששוחחו עם נתניהו בימים האחרונים הבינו ממנו כי בעקבות שיחותיו עם היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט ועם אנשי מחלקת הבג"צים בפרקליטות המדינה, הוא הבין שיהיה קושי משפטי ניכר להגן על המשך תפקידו גם כשר התקשורת.

בחודשים האחרונים העביר נתניהו מספר תיקים שהיו אצלו, ביניהם תיק הכלכלה והתיק לשיתוף פעולה איזורי, אך את תיק התקשורת הוא שמר לעצמו בקנאות. כעת, לקראת פסיקת בג"צ שככל הנראה תורה לו לוותר על תיק התקשורת עושה זאת נתניהו ביוזמתו.

לאחר מסירת תיק התקשורת, התיק היחיד שיישאר בידי נתניהו הוא תיק החוץ, לאחר שבתחילת הקדנציה הוא החזיק גם בתיק הבריאות שבשלב מסויים הועבר לחבר הכנסת יעקב ליצמן.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
יריב לוין או אופיר אקוניס
| 14-02-2017 9:39
מירי רגב וגילה גמליאל יכולות בעיקר לחלום