אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

רגב: "בנייה בגושים? אני מכירה גוש אחד בלבד"

שרת התרבות השתתפה בכנס ירושלים ואמרה כי מבחינתה אין דבר כזה לבנות רק בגושי ההתיישבות. "אין דבר כזה בנייה בגושים. אני מכירה גוש אחד בלבד - גוש ארץ ישראל"

רגב: "בנייה בגושים? אני מכירה גוש אחד בלבד"
  (צילום: ישראל ברדוגו)

שרת התרבות והספורט מירי רגב (הליכוד) השתתפה בצהריים (שני) בכנס ירושלים ואמרה כי מבחינתה אין דבר כזה לבנות רק בגושי ההתיישבות.

"אין דבר כזה בנייה בגושים. אני מכירה גוש אחד בלבד – גוש ארץ ישראל", אמרה רגב.

בנוסף, רגב תקפה את הבית היהודי ואמרה שנתניהו לא צריך לקבל הכוונה מהבית היהודי: "ראש הממשלה יודע בדיוק מה צריך לעשות והוא לא צריך שמישהו מהבית היהודי יכין לו דף מסרים לקראת הנסיעה שלו לוושינגטון".

על פגישת נתניהו-טראמפ, אמרה רגב כי "צריך להיות מסר אחד ברור מהממשל החדש שאוהד את ישראל. אין ולא תהיה הקפאת בנייה של יהודים בארץ ישראל באף מקום בארץ ישראל. רק נסו לתאר לעצמכם מה היה קורה אם במקום אחר היו אוסרים על יהודים לבנות".

בעניין גלריית 'ברבור' בירושלים, שאירחה ארגוני שמאל ובהם 'שוברים' שתיקה, בעקבותיה עיריית ירושלים נענתה לקריאת השרה והוציאה את הגלריה ממבנה ציבורי, אמרה רגב כי "חופש הביטוי אינו חופש המימון. מי שרוצה לפעול נגד המדינה, יתכבד ויעשה זאת מכיסו. המדינה והציבור לא אמורים לממן אותו".

"יש כאן ציבור קטן של אליטות שחושבים שהכל מגיע להם. מאז שנכנסתי לתפקידי קבעתי מדיניות חדשה של מהאליטה לעם. נשקיע בכל הקולות, בכל המקומות ובכל המגזרים. נפתח דלת ראשית לכל מי שהיה צריך בעבר להיכנס מהחלון. התרבות מגיעה לכולם גם לילד מנתיבות ומאריאל בדיוק כפי שהיא מגיעה לילד מרעננה".

"העיר תל אביב מקבלת תקציב תרבות של 256 מיליון שקלים (קריאת תדהמה בקהל). כל יהודה ושומרון שמונה 400 אלף תושבים, מקבל פירורים. את זה אני מתכוונת לשנות ואשנה".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
כל הכבוד לרגב.כי עת לחננה כי בא מועד.ימות המשיח
יפה יוסף | 24-07-2017 19:08