אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בשעה זו: ממשלת נתניהו ובנט מחריבה את עמונה

פינוי עמונה - שלושה ימים לפני המועד האחרון להריסת הישוב עלו היום מנופים לישוב עמונה והחל להעמיס את בתי הישוב. כך זה נראה

בשעה זו: ממשלת נתניהו ובנט מחריבה את עמונה
  (צילום: מטה עמונה)

פינוי עמונה – שלושה ימים לפני המועד האחרון להריסת הישוב עלו היום מנופים לישוב עמונה והחל להעמיס את בתי הישוב.

כל בתי הישוב הם קראוונים ומבנים יבילים, כך שהם יועלו על משאיות ויובלו לאתר אחסנה, וייתכן ובעתיד ישמשו בישובים אחרים. חלק מהבתים נמצאים במצב לא שמיש – ואותם הורסים כרגע.

בימים האחרונים התנדבו עשרות אנשים לארוז את בתי התושבים שהועמסו במכולות, וכעת מעמיסים את הבתים הריקים. התושבים נמצאים במדרשת עפרה, הסמוכה לביתם.

(צילום: מטה עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

(צילום: דוברות עמונה)

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
מדוע מופצים בידיעות מילים כמו בין חיים למוות, מי מאיים פה?
| 06-02-2017 12:14
והאמת הוא שדבריהם שקרים. זרש והוריה היו מתעללים באכזריות בשני ילדים עד היום שנים, וזרש הודתה בפני העו״ס ויש ראיות ועדויות מפני שכך היתה עושה שנים מנפצת ילדיה בריצפה פתחה ראשיהם שברה שיניהם, הרעיבה אותם ונעשו שלדים, וילד אחד זרקה מהבית בגיל תשע לפנימיה, והרעב תמיד מלמד אותה ואת משפחתה את המילים בערמימות איך לצחוק ולרמות את כולם בהפצת שם רע ושקרים עליו. ושולחים אנשים מהמדינה בכל העולם שרודפים את האב לאחר שנאסרה והוציאו ממנו גט ולא רוצה אותו נמשכת ההתעללות האיומה.ויודעים שהוא הצודק, הם נלחמים לשבור ולבטל אותו, ולא נותנים לו אפילו לישון. אשה ששוברת חפצים ואת הראש והאף והשיניים של ילדיה ואונסת ומונעת ממנו יחסים, ושאמא שלה שברה את כל התריסים בבית ומרביצה וסורטת את נכדיה, וכשבאו לבית הוריה, הם עשו הפסקת חשמל והביאו חתולים ודבורים, וזרקו את הילדים בריצפה ורק גורמים לנכדים לבכות. ומבטיחה להפריד בניהם ומדריכה את ביתה לעשות לו כויות בכתף ולילדים בידים. ותראו במקום לקחת אחריות ולהתנצל אחרי שהודתה, היא מפיצה שקרים, כדי לחפות עליה. וממציאה שהוא אמר ולא אמר. רק היה מבזה את עצמו בשקר בכדי לעוררה ממעשיה עם אחיה ושכניה.
2
אין אדם נוקף אצבעו למטה אלא אם כן...
ניסים | 06-02-2017 12:40
בשעה זו ממשלת ריבונו של עולם הורסת את בנייני עמונה
3
יש איסור תורה להרוס בית כנסת עד שיבנו חדש
אריק | 06-02-2017 13:58
סימן קנב' אורח חיים
4
לתפארת ממשלת הימין
שלום | 06-02-2017 15:37
בנט. שיחקת אותה. כל הכבוד. יריב אופנהיימר גאה בך
5
בושה...
שי | 06-02-2017 15:45
6
בקרוב נחזור לעמונה
אורן | 06-02-2017 16:41
ביבי הרס בינתיים אם העמונה נחזור מיד בלי לפחד
7
עמונה
איתיאל | 07-09-2017 20:09
ימח שמה של ממשלת ישראל הארורה שפינתה אותם. מה הם עשו שנתניהו עושה להם ככה יהי רצון שנתניהו הזה ילך לקיביני-מט
8
אסור לו לשמוח בשמחת הציונים
אסור לו לשמוח בשמחת הציונים | 10-12-2017 20:43
כל יהודי חרדי צריך לכאוב את כאב של הקבה ואסור לו לשמוח בשמחת הציונים. ומי ששמח בשמחת הציונים לא יזכה לראות בשמחה האמיתות בביאת המשיח עקב המציאות של דם יהודי נהיה הפקר ראוי לשים לב וזה משום שהתקיימו בנו דברי קדשם של חזל, שנאמרו במס' כתובות - ונשנו ונשלשו כידוע לממשיכי הקבלה והמסורת של תורתינו הק', אשר חכמי האמת והחסידים והקדושים קבלו עול מלכות זה עליהם, כאשר עמדו על סוד מלכות רביעית זאת (נצי חי) - ועל אי-שמירת שש השבועות 'שלא לעלות בחומה' 'שלא למרוד באומות העולם' 'שלא ידחקו את הקץ' ועוד... ואם לאו חו אזי מתיר את בשרנו כצבאות וכאילות השדה. ורק אז בַּיּוֹם הַהוּא... וְהָיָה ד' לְמֶלֶךְ עַל כָּל הָאָרֶץ בַּיּוֹם הַהוּא יִהְיֶה ד' אֶחָד וּשְׁמוֹ אֶחָד. גיבור היום????????? שהשתלט על המחבל, הרי אסור להתגרות באומות!!! והנה פורקי עול תורה ומצות, רשעים ארורים, אפיקורסים, מסיונרים, משומדים, ציונים, = כופרים בד' ובתורתו, בתחפושת של 'אהבת הארץ' ו'אהבת האומה הישראלית' באו ברמאות ושקרים כלבן הארמי, וכהמן הרשע, בכוונה לעבור על שבועות הגלות הללו וליקח ממשלה קודם זמן של ביאת משיח צדקנו, ורימו לבות רוב בני ישראל לרעיון טמא וחולה זה, על כן באו עלינו צרות, מה שאמרו חכמינו זל בפירוש שנעשו מופקרים כצבאות וכאילות השדה רל, ואין פורעניות באה לעולם אלא בשביל הרשעים ואינה מתחלת אלא מן הצדיקים. ולמעשה: המציאות של דם יהודי נהיה הפקר, התחיל כשהתחילו להפקיר דם של בני ישיבה עי חידוש גזירת גיוס השמד והזימה!!!!!!!!!! ואכמל. על התגרות באומות הינה אחת משלוש השבועות שהשביע הקדוש ברוך הוא את בני ישראל בצאתם לגלות. העונש על עבירה על השבועה זו מפורש בגמרא - הנני מתיר את בשרכם כצבאות וכחיות השדה. ישנו לימוד בגמרא מתוך שיר השירים על איסור התגרות בגויים. הלימוד נובע משלושה פסוקים שונים בהם נאמר השבעתי אתכן בנות ירושלים... אם תעירו ואם תעוררו את האהבה עד שתחפץ (פרק ב´ז, ג´ ה´, וח' ד) לגבי שלושת שבועות אלו נאמר בסוף משכת כתובות (קיא) ג´ שבועות הללו למה? אחת שלא יעלו ישראל בחומה, ואחת שהשביע הקבה את ישראל שלא ימרדו באומות העולם, ואחת שהשביע הקבה את העובדי כוכבים שלא ישתעבדו בהן בישראל יותר מדי. יוצא לפי מדרש זה שהקבה השביע את ישראל בשני עניינים: אחד שלא לעלות בחומה כלומר לא לדחוק את הקץ. והשני שלא למרוד באומות העולם. למשל הרב יוסף שלום אלישיב‏ זל טען שהעליה להר הבית נחשבת להתגרות באומות העולם. מדי דברי בו זכור אזכור עוד, מה שראיתי בשם הבעש״ט זי״ע, שקודם ביאת משיח תהיה השפעה גדולה בעולם, ויתעשרו אחבי ויתרגלו אע להוצאות מרובים בהנהגת ביתם, וישליכו מדת ההסתפקות מעט מעט, ואח״כ ובואו שנים רעות וחוסר ודחקות פרנסה, ועניות גדול בעולם, וכבר לא יהיו רגילים במדת ההסתפקות, וצרכי עם ישראל יהיו מרובים, ולא יהיה להם מקור לפרנסה כפי הצטרכותם, וזאת יהיה חבלי משיח. וְאחכ והָיָה ד' לְמֶלֶךְ עַל כָּל הָאָרֶץ בַּיּוֹם הַהוּא יִהְיֶה ד' אֶחָד וּשְׁמוֹ אֶחָד. בקרוב ממש!!! כל יהודי חרדי צריך לכאוב את כאב של הקבה ואסור לו לשמוח בשמחת הציונים. ומי ששמח בשמחת הציונים לא יזכה לראות בשמחה האמיתות בביאת המשיח