ריבלין: ״תפילותיי נתונות לשלומו של גדול הדור"

נשיא המדינה שוחח הבוקר עם מנכ"ל בית החולים מעייני הישועה הרב שלמה רוטשילד ועם ח״כ משה גפני וביקש לדרוש בשלומו של מי שהוא הגדיר "גדול הדור הרב אהרן יהודה לייב שטינמן". גם ראש הממשלה שלח ברכת רפואה שלמה

ריבלין: ״תפילותיי נתונות לשלומו של גדול הדור"
  (צילום: יעקב כהן/פלאש90)

על רקע ההחמרה במצב בריאותו של מנהיג הזרם הליטאי, הרב אהרן יהודה לייב שטינמן, דורשים ראשי המדינה בשלומו.

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, שוחח הבוקר (א') עם מנכ"ל בית החולים מעייני הישועה הרב שלמה רוטשילד ועם ח״כ משה גפני מ'דגל התורה' – המפלגה הליטאית בסיעת 'יהדות התורה' – וביקש לדרוש בשלומו של מי שהוא כינה גדול הדור הרב אהרן יהודה לייב שטינמן.

״תפילותיי נתונות לשלומו של גדול הדור הרב אהרן יהודה לייב שטינמן ואני יודע שהוא נתון בידיים הטובות ביותר. תודה לכם על הטיפול המסור ואנו פה נמשיך ונתפלל לשלומו.״

גם ראש הממשלה ציין בפתח ישיבת הממשלה ברכת החלמה מהירה לרב הישיש בן ה-103: "אנחנו נשנה קצת את סדר היום של ישיבת הממשלה בגלל מחלתו של הרב שטיינמן. אני רוצה לאחל לו החלמה מהירה ושלמה. הוא איש חשוב מאוד לא רק בעולם החרדי, אלא בעם ישראל, ואני מצטרף לציבור הרחב שמתפלל לשלומו ומייחל לבריאותו".

אמש הובהל הרב שטיינמן לבית החולים מעייני הישועה בבני ברק כשהוא סובל ממצוקה נשימתית. בהודעה שיצאה ממקורביו נאמר: "עקב החמרה במצב בריאותו של מרן ראש הישיבה שליט"א הציבור נקרא לקרוע שערי שמים ולהרבות בתפילה לרפואתו המהירה והשלמה של רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.

מרן מאושפז מצאת השבת ביחידה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי מעייני הישועה בעקבות מצוקה נשימתית חריפה ממנה סובל."

אל נא רפא נא לו

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
רבותי נא קראו שערי שמים לרפואת מרן. לזעוק ברחובות, אבינ
. | 29-01-2017 19:52
רבותי נא קראו שערי שמים לרפואת מרן. לזעוק ברחובות, אבינו מלכנו שלח רפואה שלמה לחולי עמך. הציבור החשוב נקרא להעתיר מכל הלב ונפש בתפילה ובתחנונים עבור מנהיג הדור מרן הגאון הצדיק רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל בקרוב בקרוב ממש. כולנו חייבים להתפלל שמרן יתרפא מהר! כדי שייצא לאור השקר של הפלג בחייו, וכולם יזכרו לדורי דורות שפלג המשכילים היו בעד חידוש השמד של הגיוס השמד והזימה על בני תורה, והם גם בעד חינוך השמד של המוסדות החרדים מפלג בב, הכל חייב לצאת לאור בחייו. כדי שיזכרו שהוא הנהיג את קהילת המשכילים ולא יחשבו שהוא היה צודק. אז נא להעתיר בתפילה ובתחנונים לרפואת מרן שליטא. אבינו מלכנו מנע מגפה מנחלתך. אבינו מלכנו שלח רפואה שלמה לחולי עמך. אבינו מלכנו החזירנו בתשובה שלמה לפניך. אבינו מלכנו שלח רפואה שלמה לחולי עמך.