אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

המיליארדר איים; ח"כ אמסלם שיגר התנצלות

חבר הכנסת מהליכוד, שטען כי המיליארדר מנסה להפיל את נתניהו במסגרת החקירה בתיק "1000", שיגר מכתב התנצלות: "אם מר מילצ'ן רואה את עצמו נפגע מכך באופן אישי, אני מצר על כך"

המיליארדר איים; ח"כ אמסלם שיגר התנצלות
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

לאחר שקיבל מכתב התראה לפיו אם הוא לא יפרסם התנצלות תוך 48 שעות, הוא ייתבע, חבר הכנסת דודי אמסלם מהליכוד, שיגר הבוקר (רביעי) מכתב לעורך דינו של ארנון מילצ'ן והבהיר כי הוא מתנצל אם המיליארדר נפגע ממנו. ההתראה של המיליארדר לפני הגשת תביעה בגיעה בעקבות דבריו של אמסלם לפיהם מילצ'ן מעוניין בהפלת נתניהו.

בפתח מכתבו כתב אמסלם: "אכן, איני מכיר את מר מילצ'ן. לכל אורך הראיונות שנתתי, חזרתי והדגשתי שגם העובדות העולות מחקירת המשטרה אינן ידועות לי, וכי דבריי מתייחסים לפרסום בעיתון "הארץ". לא זו אף זו, הדגשתי מספר פעמים שאני מטיל ספק בנכונות הפרסום האמור".

"הפועל היוצא הוא", המשיך אמסלם, "שהראיונות כולן היו בגדר "הבעת דעה" על האפשרות שהפרסום בעיתון "הארץ" נכון בצורה כלשהי, ועל הפרשנות האפשרית, שהוצגה על ידי המראיינים, לפיה עדותו של מר מילצ'ן פוגעת בדרך כלשהי בממשלת ישראל ובראש הממשלה. ואכן, גם אתה דייקת במכתבך וכתבת שהדברים נאמרו בתנאי ("אם") שהפרסום הוא אמת".

"ידוע לכל, כי החקירה המתנהלת לאחרונה בעניין זה עומדת בלב ההתעניינות הציבורית ומקבלת תשומת לב תקשורתית חסרת תקדים. בכלל זה, מושמעת ונדונה העמדה הרלבנטית המבקשת לשאול האם ראוי שחקירה מסוג זה תסכן את כהונתו של ראש הממשלה שנבחר פעם אחר פעם בבחירות דמוקרטיות".

"בהקשר זה, מושמעת מזה זמן הטענה, הראויה כשלעצמה לדיון ציבורי, ולפיה אפשר שמאחורי החקירה עומדים גורמים בעלי עניין לפגוע בראש הממשלה ולסכל את כהונתו. כל שאמרתי בראיונות אליהם התייחסת במכתבך היה בגדר "הבעת דעה" אודות אותם עניינים בעלי חשיבות ציבורית, ומשכך, ונוכח הבהרתי כי אין לי כל ידיעה אודות פרטי החקירה ופרטי העדות שמסר לכאורה מר מילצ'ן, אין לראות בדבריי משום לשון הרע. אני מקווה שיש במכתבי כדי להשיב לטענותיך".

"אבקש להוסיף שלמרות האמור לעיל, אם מר מילצ'ן רואה את עצמו נפגע מכך באופן אישי, אני מצר על כך", חתם אמסלם.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו