"שב בשקט": הקלטה של ח"כ זוהר מביכה את הליכוד

"אני אגלה לציבור בישראל בדיוק איך עובר התקציב הזה. אני אספר בתקשורת איך 'הליכוד' מתנהל, איך הקואליציה מתנהלת, הכל אני יוציא החוצה, ביטן ישלם על זה ביוקר". הקלטות שנחשפו הבוקר בגל"צ מביכות את הליכוד

"שב בשקט": הקלטה של ח"כ זוהר מביכה את הליכוד
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

הקלטות מביכות שפורסמו הבוקר (רביעי) בגל"צ, שופכות אור על הדרך בה אושר תקציב המדינה ועל הדרך בה השיג חבר הכנסת מיקי זוהר כספים קואליציוניים על סך 40 מליון שקלים לשנתיים הקרובות למען מטרות שייקבעו על ידי זוהר עצמו.

בהקלטות, שחשף כתב גל"צ, מכאל שמש, נשמעים חברי הכנסת מיקי זוהר ודוד ביטן, בעימות מכוער במיוחד: "לא מעניין אותי אף אחד. לא ביטן, לא ראש הממשלה, לא הליכוד. אף אחד. רק מיקי זוהר", נשמע זוהר בהקלטות.

עוד אמר זוהר: "אני אעשה נזק יותר גדול מכל מה שכולכם חושבים. אתם לא מכירים אותי עדיין. אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? תאיים על נאוה בוקר המסכנה", אמר זוהר, וביטן השיב לו: "אל תאיים עלי. שב בשקט".

בהמשך איים זוהר ואמר: "אני אגלה לציבור בישראל בדיוק איך עובר התקציב הזה. אני אספר בתקשורת איך 'הליכוד' מתנהל, איך הקואליציה מתנהלת, הכל אני יוציא החוצה, ביטן ישלם על זה ביוקר". ביטן לזוהר: "לא תקבל ממני שקל, לך לתקשורת, נמאס ממך".

זוהר השיב לביטן: "מי אתה? אתה אפילו לא מגיע לקרסול של הנעל שלי. אני לא סופר אותך. תדיח אותי, אתה לא תגיד לי שאני אפס ליד כולם ואף אחד לא יגיד לי שאני אפס".

לאחר פרסום ההקלטות עלה מיקי זוהר לשידור בגל"צ ואמר כי "הציבור ראה שמיקי זוהר הגיע להלחם על העקרונות שלו שהם להעביר כסף לפריפריה".

(האזינו לתגובתו של ח"כ זוהר)

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
מה יגידו אזובי הקיר?
| 11-01-2017 11:51
נמוך.. נמוך מאוד
2
בושה בושה בושה
אורן חזן | 12-01-2017 15:03
זה הליכוד שאתם בוחרים בו!!