אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"בושה": הרשת סוערת בעקבות ראיון בגל"צ

ראיון שערך שדר גל"צ יעקב ברדוגו עם בנו של ראש מערך הגיור בחיפה הצליח לעורר סערה ברשתות החברתיות: "הבן אחראי עכשיו על מדיניות הגיור של מדינת ישראל?"

"בושה": הרשת סוערת בעקבות ראיון בגל"צ
  (צילום: קובי גדעון/לע"ם)

שדר גל"צ, יעקב ברדוגו, הצליח לעורר סערה ברשתות החברתיות ולהעלות את זעמם של עיתונאים ופעילים בעקבות ראיון שערך עם בנו של ראש מערך הגיור בחיפה, הרב יחיאל אילוז, שנורה היום ונפצע בינוני-קשה. במהלך הראיון תהה ברדוגו בפניו של בנו של הדיין שנורה אודות מדיניות הגיור של מדינת ישראל והאם לא הגיע הזמן להקל את התהליך עבור מי שרוצה להתגייר.

כתב העיתון 'בשבע' ופעיל בציונות הדתית, אבישי גרינצייג, כתב: "רק בגלי צה"ל יכולים כמה שעות אחרי רצח וניסיון רצח נוסף, לראיין את בנו של הקרבן הרב יחיאל אילוז ראש מערך הגיור בחיפה שנפגע קשה בניסיון החיסול, ולשאול אותו אם לא הגיע הזמן להקל על הבאים בשערי בית הדין".

"יעקב ברדוגו, קיבלת ציון 0 ברגישות בסיסית. קיבלת ציון 10 בהצדקת הרוצח, בושה" חתם גרינצייג.

העיתונאית טל שניידר הביעה גם היא את זעמה על ברדוגו: "יסלחו לי החברים בגל"צ עכשיו, אבל משוחחים עם הבן של הקרבן- ניסו היום לרצוח את הדיין שזה כמו שופט – והם מעסיקים אותו בשאלות על גיור", כתבה בחשבון הטוויטר שלה.

"מה הקשר?", הוסיפה שניידר. "את אביו ניסו לרצוח על רקע התפקיד שלו. הבן אחראי עכשיו על מדיניות הגיור (פסולה ככל שתהיה) של מדינת ישראל?".

גם הכתב הפוליטי של האתר החרדי 'כיכר השבת', ישי כהן, מתח ביקורת על ברדוגו: "בושה! ברדוגו מראיין את בנו של הדיין שנורה ונפצע. מתחיל לנהל דיון האם צריך לעשות שינוי במערך הגיור ובשיטה. האלימות משתלמת".
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
מזמן הפסיקו לעשות מבחני אינטליגנציה בגל"צ
| 03-01-2017 20:21
המבחן היחיד הוא הקשרים.