תיקו: שניים זכו בתואר חתן וכלת התנ"ך תשע"ז

בתום תחרות צמודה בין השניים, שעלו לסיבוב השלישי וזכו כל אחד ב-28 נקודות, החליטו המארגנים שלא לערוך קרב 'ראש בראש' ולהכתיר את שני הפיינליסטים בתור זוכי חידון התנ"ך

תיקו: שניים זכו בתואר חתן וכלת התנ"ך תשע"ז
  זוכי חידון התנ"ך למבוגרים תשע"ז (רונן חורש, תדמית)

יאיר שחק מארצות הברית ויפית סלימן מישראל הם הזוכים בחידון התנ"ך העולמי למבוגרים לשנת תשע"ז. במקום השלישי זכה ד"ר אליעזר אברג'ל מצרפת ובמקום הרביעי זכה צבי מרדכי מקנדה.

בתום תחרות צמודה בין השניים, שעלו לסיבוב השלישי וזכו כל אחד ב-28 נקודות, החליטו המארגנים שלא לערוך קרב 'ראש בראש' ולהכתיר את השניים בתור זוכי חידון התנ"ך.

צפו בחידון התנ"ך תשע"ז

 

 

שר החינוך נפתלי בנט אמר בפתח החידון: "כשר חינוך אני מרגיש שזה יהיה פספוס אדיר אם ילדי ישראל כולם לא יתפעמו מספר התנ"ך שניתן לנו ולא יאהבו אותו, כדי שנהגה בו יומם ולילה, כדי שנפנים את הכתוב בו ונהיה אור לגויים. לכן אני מתעקש כל כך על לימודי יהדות בבתי הספר. לכן אני מתעקש שהלימוד ייעשה בכבוד ובאהבה".

חידון התנ"ך נועד ללכד את העם היהודי בישראל ובגולה סביב ספר הספרים, שורש  הזהות היהודית וערכיה. בשלב הגמר התמודדו 27 מועמדים ממדינות שונות בעולם, בהן: ישראל, אוסטרליה, ארגנטינה, בריטניה, דרום אפריקה ועוד. השלבים המקדימים כללו אלפי מתמודדים יהודים מכל רחבי העולם.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע