אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מתנחלים נגד הממשלה: הרצח באיתמר בגלל הרס היישובים

נוער השומרון יחלק פליירים בהם מסומן הקשר בין מדיניות הממשלה לטבח המזעזע בשומרון. המסר: ""הממשלה הורסת יישובים - הערבים רוצחים יהודים". בני קצובר: "ברור לכל מי שמסתכל בצורה ישרה ואמיתית, הקשר בין הירי במתיישבים על ידי שוטרים, בין הרס בתים, בין ההסתה הפרועה כלפי מי שמיישבים את הארץ לבין הרצח המזעזע באיתמר"

מתנחלים נגד הממשלה: הרצח באיתמר בגלל הרס היישובים

במהלך הלילה הכינו בוועד מתיישבי השומרון שלטים המעבירים מסר ברור של קשר בין מסע הדה – לגיטימציה וההרס כלפי המתיישבים ביהודה ושומרון לבין הרצח המתועב של חמשת בני משפחת פוגל ביום שישי בלילה.

נוער מהשומרון שהתגייס למשימה, יעמוד בצמתים המרכזיים של השומרון ובכניסות ליישובים ויחלק את השלטים והסטיקרים לרכבים היוצאים ללוייה.

בני קצובר, יו"ר וועד מתיישבי השומרון, אמר: "ברור לכל מי שמסתכל בצורה ישרה ואמיתית, הקשר בין הירי במתיישבים על ידי שוטרים, בין הרס בתים, בין ההסתה הפרועה כלפי מי שמיישבים את הארץ לבין הרצח המזעזע באיתמר. אנו מפנים אצבע מאשימה בצורה מאוד ברורה כלפי ממשלת ישראל ואומרים: הממשלה הורסת יישובים והערבים רוצחים יהודים. הקשר בין השניים הוא ברור כשמש. במקום להתעסק בנאומים, תוכניות מדיניות ומי גינה ומי לא גינה אנו קוראים לראש הממשלה להתעשת ולהבין מי האויב האמיתי ומי הידיד ולחזק את ההתיישבות ולהגיב בצורה חד משמעית כי רצח כזה לא יעבור בהצהרות בלבד. אני קורא לתושבי השומרון לתלות את השלטים על רכבם ולהגיד חד משמעית לממשלת ישראל: מעשיכם מתירים את דמינו".

היום ייערכו הפגנות הזדהות עם תושבי יהודה ושומרון ברחבי הארץ. איילת שקד, מראשי "ישראל שלי" אמרה כי "עם ישראל מחזק בשעות קשות אלה את מתיישבי יהודה ושומרון העומדים בקו החזית ומגינים יום ולילה על כולנו . כדאי לכל הורה להביט אל הילד שלו ששוכב ברגע זה במיטה ולהבין מול איזה אוייב אנו עומדים, ומול מי יעמדו תושבי המרכז לולי יהיו שם המתיישבים המגינים עלינו בגופם".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו